Skip to content

Nāk klajā Aijas Alsiņas un Kristīnes Garklāvas kopīgā projekta noslēguma skaņdarbs un video

Latviešu mūziķe un komponiste Aija Alsiņa gada garumā katru mēnesi ir laidusi klajā pa skaņdarbam ar fotogrāfes un TV personības Kristīnes Garklāvas brīnišķīgajām fotogrāfijām uz vāka. 9. decembrī iznāk šī projekta noslēdzošais skaņdarbs “Lightness”, kam tapis arī mūzikas video klips.

Projekta ideja tapusi šī gada janvārī, un meklējot skaistu bilžu īpašniekus, ar ko varētu sadarboties, Aija uzrunājusi Kristīni, kas Aijas mūziku bija jau iepazinusi iepriekš un ar prieku piekrita piedalīties projektā. Darbs pie komponēšanas sākās februārī, un, sākot ar šī gada martu, katru mēnesi tika publicēts pa skaņdarbam, kuri kopā ar Kristīnes fotogrāfijām rada brīnišķīgu noskaņu. Jūlijā izdotais skaņdarbs “Collecting Memories” bijis īpaši veiksmīgs un mūzikas straumēšanas vietnē Spotify ticis atskaņots vairāk nekā miljons reizes.

Šī gada 9.decembrī iznāk šī projekta noslēdzošais, desmitais skaņdarbs “Lightness”, kas ierakstīts kopā ar stīgu kvartetu NŌNA, ar kuru Aijai jau iepriekš bijusi lieliska sadarbība. Skaņdarbam tapis arī mūzikas video, kuras autors ir režisors Mārcis Šēners, un tajā piedalās dejotāja Melānija Linda Muskare. Videoklips iznāk šai pašā dienā un ir skatāms Aijas Alsiņas Youtube kanālā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit