Skip to content

NĀKAMNEDĒĻ ZIRGU IELAS KONCERTZĀLĒ GAIDĀMS GRUPAS “SIGMA” KONCERTS.

  1. martā plkst. 20.00 Zirgu ielas koncertzālē notiks latviešu mūzikas grupas “Sigma” koncerts “Sazaroto taku dārzs”, kurā tiks prezentēts arī ansambļa debijas albums.

Pēc desmit gadu kopdarba mūzikas grupa “Sigma” laiž klajā debijas albumu “Sazaroto taku dārzs”, kura prezentācija gaidāma jau nākamnedēļ, 11. martā, plkst. 20.00 Zirgu ielas koncertzālē (Kaļķu iela 11a; ieeja no Zirgu ielas). Koncertā izskanēs gan albumā iekļautās dziesmas, gan mūziķu komponētie skaņdarbi teātra izrādēm, gan arī “Dzejkoncertā” izskanējušās melodijas ar latviešu dzejnieku tekstiem.

Koncerta skatuves iekārtojumu veidos māksliniece Laura Feldberga, kas starptautiski pazīstama ar saviem neparastajiem objektu un vides instalāciju darbiem, sadarbībā ar talantīgo gaismu mākslinieku Jāni Sniķeru, kurš līdz šim jau piedalījies dažādu iestudējumu veidošanā Nacionālajā teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, kā arī vairākos nevalstiskajos teātros.

“Man ir liels prieks, ka koncerta veidošanā mums bija iespēja strādāt ar tik talantīgiem māksliniekiem kā Laura Feldberga un Jānis Sniķers, kuri vienkāršu grupas “Sigma” debijas albuma prezentācijas koncertu pārvērtīs vienreizējā audiovizuālā mākslas darbā”, par koncertu stāsta grupas vokālists Jānis Ozoliņš.

Vēl neliels skaits biļešu pieejams Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv. Ieeja koncertzālē no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00.

Grupas Sigma Bandcamp vietnē grupasigma.bandcamp.com/releases iespējams iegādāties arī koncerta biļeti kopā ar albuma digitālās lejupielādes kodu — albums lejupielādei būs pieejams 11. marta rītā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit