Skip to content

“Nav signāla” – ceturtais pašmāju tehno mūzikas dīvas Alisas Foksas singls

Elektrizējošo bītu pavēlniece, jaunā tehno mūzikas māksliniece Alisa Foksa, atgriežas ar spēcīgu, nebijušās ritmizācijas un kāpinājumu slāņoto skaņdarbu “No signal” ( “Nav signāla”). Šis treks atspoguļo mākslinieces eksperimentālo un  drosmīgo dabu, kurā paust savu tehno mūzikas gēnu un pārsteigt klausītāju ar vēl nepieredzēto sajūtu vilņiem.

Jaunas skaņdarbs savu pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos 2.jūnijā un būs pieejams visās straumēšanas platformās. “Nav Signāla” ir radīts ļoti konceptuāli un organiski mākslieces iekšējās emocionālās pasaules atspoguļojumam, kas salīdzinot ar pirmiem darbiem ir mazāk agresīvs un protestējošs, bet gan daudz piesātinātāks ar skaņdarba muzikālo vedumu, kāpinājumiem un kopējo vēstījumu.

Alisa Foks atzinīgi novērtēta par savu tehno mūzikas potenciālu un spēju ar saviem pirmajiem singliem kā debijas skaņdarbu “Freedom” un “Come with me” atbrīvot klausītājos patieso mežonīgo dabu, kas ļauj izdzīvot emocijas, aizdedzināt deju grīdas un ļauties reiva neaizmirstamai pieredzei. Skaņdarbs “No signal” tiek nobalansēts arī ar lirisku mākslinieces vokālu, kas aizved klausītāju retrospektīvā sajūtu piedzīvojumā.

Alisa pārdomā dziesmas “No Signal” iznākšanu: “Mūzikas emocionālā puse mani vienmēr ir fascinējusi, un es gribēju radīt kaut ko introspektīvu un spēcīgu. Mans mērķis ir, lai klausītāji savienotos ar dziesmu, izdzīvotu to, atrastu savu saikni un nozīmes tajā, līdz pilnībā atbrīvoti ļaujās deju grīdai un aizmirstās elektrizētos ritmos”.

Esiet gatavi sagaidīt 2.jūnijā Alisas Foksas jauno singlu “Nav signāla” un nodoties tehno mūzikas sinerģijas aizraujošai pieredzei! Esiet pirmais, kas izbaudīs viņas elektrizējo skaņu, apmeklējot viņas oficiālās mūzikas un straumēšanas platformas!

Alisa Fox (Alisa Foksa) ir mūzikas industrijas uzlecošā zvaigzne, kas pazīstama ar savām enerģiski uzlādētām dziesmām un elektrizējošiem priekšnesumiem. Ar jaunāko gaidāmo kompozīciju “Nav signāla” Alisa kārtējo reizi demonstrēs savu mūziķes un producentes talantu, daudzpusību un plašo muzikālo redzējumu. Viņas spēja radīt virkni mūzikas produktu, kas rada saikni ar savu auditoriju, kas liecina par viņas profesionālismu, plašu pieredzi un dziļbūtību kā personībai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit