Skip to content

Neaizmirstulītes publisko savu pirmo remiksu, kas tapis dziesmai ES VĒLOS VIENU VIEN. To radījis N’Works aka Normunds Rutulis

N’Works :”Jau dzirdot dziesmas oriģinālu Kristapa Krievkalna studijā, padomāju, ka šim ierakstam labi piestāvētu klasiskā disko/ soulful house manierē veidots remix. Īstajā laikā tiku pie dziesmas audio failiem un ar lielu prieku izveidoju dejojamāku šīs dziesmas versiju. Priecājos par rezultātu un ceru, ka tas nepaliks vienīgais mūsu sadarbības auglis. Tāpat ceru, ka vasaras ballītēs šī versija gūs panākumus.”

Neaizmirstulītes:” Pirmo reizi izkustinām gurniņus kopā ar N’Works un aicinām arī Tevi, dārgo klausītāj, iekustināt vasaru šajā enerģiskajā un saulainajā remiksā “Es vēlos vienu vien”. Ar Normundu Rutuli sadarbība ir uzsākusies patiesi viegla un iedvesmojoša. Ceram, ka šī dziesmas versija mums visiem būs kā ceļvedis skaistiem un lustīgiem notikumiem!”

“Es vēlos vienu vien” ir vasarīgs stāsts par draudzību, kopā būšanu un neaizmirstamu sapņu deju. Tā ir nezināma ārzemju autora dziesma, kuras aranžējumu veidojis komponists un producents Kristaps Krievkalns. Jaunās versijas aranžējumam savu artavu devis N’Works. Remiksā izmantoti “Neaizmirstulītes” vokālie celiņi, kurus ieskaņoja  Margarita Dudčaka, Elīna Ose, Laura Goba un Laura Leontjeva, kā arī Austra Kalniņa klavierspēle, Viktora Eunapū  ģitāra, Aivara Meijera bass partija, un pūtēju grupas audio celiņi, kurus ieskaņoja Raivo Stašāns (saksofons), Oļegs Švembergs (trombons) un Edgars Švembergs (trompete).

“Neaizmirstulītes” muzicē kopš 2011. gada un šo gadu laikā izvirzījušas par ansambļa mērķi aktualizēt, popularizēt kvalitatīvu mūziku, kas radusies 20. gadsimta otrajā pusē, to iedzīvinot jaunās, daudzbalsīgās krāsās un dodot tai otru elpu, nepazaudējot muzikālās un emocionālās vērtības.

Normunda Rutuļa digitālās mūzikas projekta nosaukums N’Works ir saīsinājums no Normunds’s works, un latviešu valodā nozīmē Normunda darbnīca. Pirmsākumi meklējami 90to gadu beigās. Līdz šim Izdoti četri remiksu albumi. 2010.gadā N’Works saņēma Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu par debijas albumu – Double B tonality (nominācijā Labākais deju mūzikas albums). 2014.gadā izdots N’Works otrais albums “N.O.A.” 2016. – albums 3.45, kas tika nominēts “Zelta mikrofons” elektroniskās un deju mūzikas albuma statusam. Bet 2019.gadā izdots albums “Opus domi”. Jaunākie remiksi veidoti disco & soul house manierē – YDJ &Charlotte Kelly “ This time it’s for real”, Katrīna Gupalo “Par pēdējo lapu”, Vintāža “Vīrietis labākos gados” un Neaizmirstulītes “Es vēlos vienu vien”. Drīzumā tiks publiskots arī Dārtas Stepanovas un DaGamaba “Tālāk jāiet” N’Works  remix.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit