Skip to content

Neo-psihedēliskā drīmpopa māksliniece Elizabete Balčus paraksta mūzikas izdevniecības līgumu ar Kanādas leiblu Mothland, izdod singlu un mūzikas video

Elizabetes Balčus 2016.gadā izdotais albums “Conarium” ticis nominēts “Zelta Mikrofonam” un “Austras balvai”, bet jo vairāk guvis panākumus starptautiskajā vidē, nokļūstot ievērojamu mūzikas apskatnieku un festivālu centrā. Koncertos “Conarium” tika atskaņots uz ēdamiem instrumentiem, manekena kājas izskata sintezatora, ģērbjoties paštaisītos skatuves tērpos par kuriem Dalī varētu priecāties.

Ar kompozīciju “Hotel Universe” Elizabete turpina izlūkot sirreālo.

Balčus krāsainais vokāls, orķestrālās flautas aranžijas, dažādie sintezatori un bungmašīnas kalpo kā krāsu palete sapņa gleznošanai. 

Elizabete dziesmu radīja un ierakstīja Rīgā, to miksēja Silvestrs Zemgals, ar kuru Elizabete uzticīgi sadarbojusies iepriekš, bet vintāžas māsteringu veica Grammy balvas nominētais producents Henryk Lipp Gēteborgā, kurš caur dažādām analogām iekārtām piešķīra ierakstam silto skanējumu.
Vairākus gadus tūrējot, Balčus apmetusies dažādos hoteļos Eiropā, Austrumāzijā un Rietumu Kanādā, bet savos nomoda sapņos viņa ceļo pa hoteļiem citās dimensijās.”Man bija sapnis par hoteli retrofutūristiskā vietā paralēlajā realitātē, kur viss ir viens un viss ir savstarpēji saistīts. Vēlāk, katru reizi, kad biju radīšanas procesā, es apzināti atgriezos šajā sapnī. Būšana apziņas sapņainajā stāvoklī ir kā meditācija, kas pietuvina mani tuvāk sev un visumam.”

Rezultāts ir valdzinošs, dinamisks aranžējums, kas izvairās no pop mūzikā ierastās struktūras un atspoguļo baudpilnās galējības, uz kurām var aizvest mūsu prāts.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit