Skip to content

“Neon Saturdays” sagatavojas ziemai ar jaunu singlu – “Nemirstīgs”

Grupa “Neon Saturdays” laidusi klajā savu jaunāko singlu latviešu valodā. Dziesma “Nemirstīgs” radusies no pārdomām par individuālo mērķu sasniegšanu un savas lomas meklējumiem, norāda grupas līderis Andris Zemmers.

“Ik pa laikam dzīvē ir nepieciešams pieņemt lēmumus, kuri paredz kaut ko pārtraukt, lai uzsāktu kaut ko jaunu. Bieži vien pieņemot šos lēmumus, kas principā veicinās vai bremzēs mūsu attīstību, mēs apmaldāmies – aizskatāmies uz citiem, apskaužam vai kritizējam viņus. Būtiski ir koncentrēties uz savu ceļu un vērtēt to kontekstā ar plašo pasauli, nevis sev tuvāko laikabiedru, kolēģu un draugu dzīvi,” dziesmas vēstījumu skaidroja Zemmers.

“Nemirstīgs” šobrīd ir pieejams “Spotify”, “Apple Music” kā arī citās lielākajās straumēšanas platformās.

Grupā „Neon Saturdays” darbojas Andris Zemmers (vokāls), Mārtiņš Rudzītis (basģitāra), Linards Lazdiņš (bungas) un Edvīns Rakickis (ģitāra).

Pērn grupa kā debitanti iekļuva Latvijas Radio 2 “Muzikālās Bankas” finālā, kopvērtējumā starp daudziem Latvijā atzītiem un zināmiem mūziķiem iegūstot 11. vietu.

“Neon Saturdays” pastāvēšanas laikā ir iznākuši divi albumi un vairāki singli, kuri iekļuvuši lielāko vietējo radiostaciju topos. 2018. gada albums “Freaks In The Ocean” guva vietējo kritiķu atbalstu un nonāca arī ārpus Baltijas esošu radiostaciju ēteros.

Pirms gada grupa nāca klajā ar savu pirmo dziesmu latviešu valodā. Singla “Tik skaļi” veidošanā iesaistījās arī populārais pašmāju reperis Reiks. Drīz pie klausītājiem nonāca grupas nākamie singli latviešu valodā – dziesmas “Man nav bail” un “Klejo sirds”.

Koncerttūrēs “Neon Saturdays” vairākkārt apceļojusi Baltijas valstis un Lielbritāniju, kur 2015. gadā grupa, kā vieni no pirmajiem Latvijas pārstāvjiem, spēlēja prestižajā Eiropas jauno mūziķu festivālā „The Great Escape”.

gadā, Siguldas festivāla “Sunset Festival” ietvaros “Neon Saturdays” iesildīja festivāla galvenos māksliniekus – angļu rokgrupu “James”, savukārt 2018. gada vasarā grupa iesildīja pasaulslaveno ASV dziedātāju LP (Laura Pergolizzi).

Par „Neon Saturdays” mūziku savulaik ļoti atzinīgi izteicies arī Tims Freizers – „British Academy of Songwriters and Authors” (BASCA) valdes pārstāvis un starptautiski pazīstams dziesmu autors, kurš sacerējis kompozīcijas tādiem māksliniekiem kā Tīna Tērnere, Billijs Maijers un citi.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit