Skip to content

Noklausies! Dziedātājs Ed Rallidae izdod EP ar nosaukumu “Undone”

Dziedātājs Ed Rallidae, īstajā vārdā Edvards Grieze, ir laidis klajā savu pirmo digitālo EP ar nosaukumu “Undone”. Mini albuma singls “Masterpiece” jau veiksmīgi iekļāvies pašmāju radio rotācijās un guvis klausītāju atzinību!

Ed Rallidae par savu jauno EP saka: “Domāju, vairums mākslinieku teiks, ka viņu kompozīciju vēstījums ir kas ļoti personīgs. Protams, arī šajā gadījumā nebēgšu no šī apzīmējuma, bet man vissvarīgākās ir klausītāju interpretācijas. Tas nozīmē, ka viņi ir ieklausījušies.”

Digitālajā mini albumā iekļautas trīs dziesmas – “Masterpiece”, “Where Do We Fall” un “Undone”. Tās ir tapušas pēdējo divu gadu laikā un pārstāv Indie Pop, Soultronic, Indie Electronic žanrus. Lielu atbalstu un radošas idejas “Undone” tapšanā devis tā producents Roberts Pētersons. Viņš atklāj: “Edvarda uzstādījums albumam bija to taisīt minimālistisku un bez liekām detaļām, tāpēc producēšanas laikā tika izmēģinātas dažādas idejas un versijas, pakāpeniski metot tās nost līdz brīdim, kad paliek tieši tas, kas strādā un ir muzikāli vērtīgs dziesmai. Man kā producentam ir interesanti strādāt pie šāda formāta mūzikas un ceru, ka šīs dziesmas un līdzīga veida vietējā popmūzika arvien vairāk parādīsies Latvijas radiostacijās.”

EP vizuālo noformējumu izveidoja Dāvis Sliecāns, bet albuma izdošanu finansiāli atbalstīja Ventspils pilsētas Dome.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit