Skip to content

Noklausies visas Prāta Vētras jaunā albuma „Gads bez kalendāra” dziesmas!

No šodienas, 29.oktobra Prāta Vētras jaunais albums “Gads bez kalendāra” pieejams arī audio formātā straumēšanas platformās visā pasaulē un lejupielādei mp3 formātā ekskluzīvi ekase.lv!

Divu gadu garumā tapušajā albumā kopumā ir 10 dziesmas, tostarp klausītājiem jau pazīstamās “Feels” un “Karuseļi”, kā arī “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, kas ir kopdarbs ar apvienību “Tautumeitas”.

Sandris Vanzovičs, NRA mūzikas apskatnieks: “Jau šie trīs singli “prātnieku” fanus brīdināja, ka jaunais lieldarbs būs tāds, kāda grupas vēsturē vēl nav bijis: visi trīs gabali ir kardināli atšķirīgi, un gandrīz neviens no tiem nav ierastajai “Prāta vētrai” raksturīgs, ja nu vienīgi vasarīgie “Karuseļi”.”

Trijās albuma dziesmās “Prāta vētrai” pievienojušās “Tautumeitas”, dziesma “Manas papīra lidmašīnas” tapusi sadarbībā ar reperi ansi, savukārt smeldzīgajā balādē “Lonesome Moon” iesaistījies Krievijas teātra un kino zvaigzne Saša Petrovs.

Pie jaunā albuma, kurā dziesmas jau tradicionāli ir gan latviešu, gan krievu un angļu valodās, strādājusi starptautiska komanda: zviedru producents Povels Olssons, ar kuru Prāta Vētra sadarbojusies jau iepriekš, tekstu autori Jānis Šipkēvics, Ingus Bērziņš, Konstantīns Čerkas no Krievijas, bet albuma māsters tapis studijā Sterling Sound, ASV.

Renārs Kaupers: “Šis albums ir ļoti svarīgs mums pašiem. Grūtos brīžos palīdz izdzīvot tas, ka vari darīt to, kas patiešām aizrauj un iedvesmo – mūsu gadījumā tā, protams, bija mūzika.”

Jānis Žilde, žurnāls “IR”: “Tuneļa galā spīd gaisma vāra, kamēr iet gads bez kalendāra… Kāpēc Tu nepiezvani?” skan dziesmas vārdi, acīmredzot iedvesmojot arī albuma vizuālo noformējumu – telefona klausuli, kurā atspīd cerību stars.”

PRĀTA VĒTRA

GADS BEZ KALENDĀRA

KLAUSIES ŠEIT

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit