Skip to content

Normunds Rutulis turpina izdot jaunu popmūziku pieaugušajiem

Jaunais singls “Ļauj man tevi noskūpstīt” ir otrais no trim Normunda Rutuļa un Jāņa Strazda sadarbības rezultātā tapušajiem ierakstiem. Šī gada septembra sākumā tika izdots pirmais singls “Saulaina diena” ar Kārļa Kazāka vārdiem, tagad “ Ļauj man tevi noskūpstīt” ar Jāņa Petera vārdiem. Trešais sagaidāms vēl šajā gadā.

Normunds Rutulis :” Jau publicējot “Saulaina diena” sapratu, ka mūzika, kurai esmu tik ļoti piekļāvies un realizēju jau 20 gadu garumā, ir beidzot pieaugusi, līdz ar mani. Šādu popmūziku patērē pieaugušie un ar jaunāko paaudzi tai sadzīvot ir gandrīz neiespējami. Tāpēc, apzinoties to un turpinot tiekties pēc arvien augstākiem mērķiem, šis ir ieraksts, par kuru droši varu teikt – mums izdevās! Priecājos, ka Jāņa Strazda melodija, ar skaisti seksapīlajiem Jāņa Petera vārdiem nokļuva Kristapa Krievkalna rokās. Viņš nostiprināja autoru ievīto kodu un izveidoja dziesmai jaunu skrejceļu lidojumam. To pašu varu teikt par katru mūziķi, kuri veidoja dziesmas muzikālo tēlu. Basģitārista Jāņa Rubika un bundzinieka Anrija Grinberga izjusti melodiskā un ritmiskā spēles maniere nostiprināja pamatus un iedrošināja arī pārējos atdot daļu savas sirds šai dziesmai. Jāņa Kalniņa ģitāra un Elīnas Oses balss dara brīnumus, dziesmā iedvešot augstvērtīgu profesionālisma devu. Un Very Cool People pūtēju kvartets pieliek punktu grūva veidošanā. Viss ir izdevies. Ceru, ka arī klausītāji to novērtēs!”

Jānis Strazds, dziesmas autors :”Ar dzejnieku Jāni Peteru jau daudzu gadu garumā mums izvērtusies ražīga sadarbība. Līdz šim apjomīgākais mūsu kopdarbs ir dziesmu cikls “Lins” solistiem un korim. Dziesma “Ļauj man tevi noskūpstīt” tapusi jau pirms vairākiem gadiem, un nu tā – dzirkstoša un noslēpumaina – nonāk pie klausītājiem. Manuprāt, dziesmas ieraksts ir izdevies – aranžētājs Kristaps Krievkalns un Normunds ar savu lielisko mūziķu komandu ir ļoti labi pastrādājuši. Un – man ļoti patīk, kā šī dziesma skan Normunda balsī.”

Kristaps Krievkalns, dziesmas aranžējuma autors :” Man ir patiess prieks pēc ilgāka pārtraukuma atkal strādāt ar Normundu. Jau iepriekš, daudzu gadu garumā, esam kopā muzicējuši un radījuši vairākus albumus. Varbūt tieši tāpēc ir dubults prieks, ka arī šobrīd mums ir bijis ko teikt, un rezultāts nav izpalicis. Ir sajūta, ka mēs turpinām augt. Tādēļ nesam mūzikas baudītājiem arvien jaunas dziesmas.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit