Skip to content

Normunds Rutulis un Exact piedāvā jaunu vasaras hitu “Laika nav”!

Turpinot sadarbību ar ārvalsts producentiem, Normunds šoreiz pārsteidz ar vasarīgu deju mūzikas dziesmu “Laika nav”, kas tapusi sadarbībā ar norvēģu dj un producentu Exact, un Guntaru Raču.

Normunds Rutulis: ”Ar Exact kādreiz sadarbojāmies radio SPIN FM dubstep mūzikas vakaru veidošanā. Jau ilgāku laika periodu viņš piedāvā mūsdienu popmūzikas hitus, kas neslēpj viņa aizraušanos ar dubstep. Laikā, kad žanru sajaukums ir modē, arī Andrejs eksperimentē un ir radījis dziesmu, kuras vokālo daļu ieskaņot piedāvāja man. Šai dziesmai ir arī angļu, krievu un ukraiņu versijas. Taču no zināmiem Krievijas producentiem tika saņemts mājiens, ka tieši latviešu versija ir visskanīgākā. Lepojos ar mūsu kopdarbu un ceru, ka līdzīgas sajūtas pārņems arī latviešu deju mūzikas cienītājus. Vārdus dziesmai lūdzām sarakstīt Guntaru Raču. Un te tas ir!”

Exact: “Es, kā mūzikas producents, labprāt eksperimentēju un šogad nolēmu pamēģināt izveidot dziesmu latviešu valodā. Daudzi zina, ka vairākus gadus dzīvoju ārpus Latvijas, taču singla izdošanas priekšvakarā esmu atgriezies dzimtenē un uz palikšanu. Esmu pārliecināts, ka šis nav pēdējais eksperiments latviešu valodā un nav vienīgais darbs sadarbībā ar Normundu un Guntaru. Sastrādāties ar Latvijas šovbiznesa metriem man ir liels gods. Viņi ir augsti profesionāļi un sava aroda lietpratēji.“

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit