Skip to content

Noskaties postpanka mūziķa Jāņa Irbes jauno videoklipu

Klajā nāk mūziķa  – dziesmu rakstnieka Jāņa Irbes video klips ieraksta “Kad tukši vārdi” 1. daļai.

Video Jānis šoreiz izveidoja pats, balstoties uz ideju ar kuru labu laiku esot dzīvojis. Viņa mērķis bija izveidot dinamisku video, kas ir vienots ar mūziku, kā arī lai dziesmas vēstījums caur video kā stāsts nonāktu pie klausītāja. Tā pat kā dziesma ir ar attīstību, tad video klips kopumā ir dažāds, bet stilistiski vienots.

Dziesmas radīšanas stāsts ir ar savu vēsturi. “Kad tukši vārdi” 1. daļai demo versiju reiz Jānim atsūtīja kādreizējais grupas biedrs Andris Rozenbergs (patreiz darbojas grupā “Sapņu Fragmenti”), kas sarakstīja dziesmas pirmo versiju – pavadījumu. Ar Andri reiz kopā Jānis šo dziesmu spēlēja grupā “Nakts Lidojuma Režīms”. Jānim jau no paša sākuma bija sajūta, ka šo dziesmu vajag pabeigt un ierakstīt. Jānis aranžēja un pilnveidoja savu tekstu. Dziesmas mūzikas autori ir Andris Rozenbergs un Jānis Irbe. Šoreiz Jānis uzsver, ka dziesmas un videoklipa vēstījumu ikkatrs var uztvert kā vēlas un iztēlojas. Bet ja tomēr jāpaskaidro, tad dziesma un videoklips ir par mūsu pašiem mazākajiem – bērniem, kuri cieš no pieaugušo lēmumiem – sadzīviskiem, politiskiem u.c. (dziesmas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību šai problēmai).

Dziesmā dzirdamos mūzikas instrumentus Jānis ir iespēlējis pats, kā arī tos ir ierakstījis un miksējis. Māsterēja Gints Sola.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit