Skip to content

Noskaties Samantas Tīnas Supernovas konkursa dziesmas video!

Samanta Tīna nodod klausītāju un skatītāju vērtējumam vienu no divām savām šī gada konkursa SUPERNOVA dziesmām, kuru dziedātāja izpildīs jau šajā svētdienā LTV tiešraides raidījumā, kur par četrām ceļazīmēm uz Supernova pusfinālu sacentīsies pirmie desmit izpildītāji.

Dziesmu producēja Gints Stankevičs, bet miksēja Kails Kelso savā Ņujorkas studijā. Dziesmas “master” pabeigts Zviedrijas studijā “Cutting Room”.

Samanta Tīna jau vairākkārt piedalījusies Latvijas Eirovīzijas nacionālajās atlasēs, taču līdz šim Eirovīzijas nacionālajās atlasēs allaž viens solis pietrūcis. Divās no trijām reizēm Samanta jau Superfinālā piekāpusies citiem, tautas un žūrijas izvēlētiem mūziķiem, kuri ar mainīgām sekmēm pēc tam startējuši starptautiskajā konkursā. 

“Ko tikai nerunā par šo konkursu! Bet runā un skatās!”, smaidot stāsta Samanta. “Tāpat kā daudzi, arī es biju pateikusi kategorisku nē Eirovīzijai, jo vilšanās ķēde nacionālajā Eirovīzijas atlasē un mūsu izvēlēto pārstāvju neveiksmīgie starti Eiropā, manī radīja totālu nevēlēšanos sevi saistīt ar to. Taču pērnā gada raidījums SUPERNOVA un Aminatas panākumi manu viedokli krasi mainīja. Uzskatu, ka SUPERNOVA sevi ir 100% attaisnojusi. Beidzot uzvaru izcīnīja un aizbrauca tas, kuram patiešām bija jābrauc. Es lepojos, ka Latviju pārstāvēja spēcīga dziesma un talantīga dziedātāja. Tieši Aminatas panākumi mani iedvesmoja šogad startēt.  Starptautiskais konkurss ir liela iespēja sevi parādīt uz Eiropas lielās skatuves… Jau kopš pagājušā gada sākuma es saņēmu piedāvājumus no dažādiem Latvijas autoriem izpildīt viņu dziesmas, no kurām trīs mani patiešām uzrunāja un es nolēmu tās iedziedāt un sūtīt uz SUPERNOVA atlasi. Man prieks, ka no 88 dalībniekiem, divas dziesmas žūrija atzina par cienīgām būt labāko divdesmitniekā” – tā par savu izvēli šogad izmēģināt spēkus SUPERNOVA konkursā stāsta Samanta. 

Pēc nedēļas, 14.februārī  Samanta startēs ar savu otro dziesmu “The Love Is Forever”, kuras mūzikas autore ir viņa pati, bet tekstu rakstījis Vadims Petrovs.

“Uzskatu, ka šogad ir daudz labu dziesmu un konkurence būs sīva. Lai uzvar labākais!” – noslēdz Samanta.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit