Skip to content

Novembra izskaņā Rīgā «Astro’n’out» vienīgais «Multitūres» stāvkoncerts, īpašais viesis – Patrisha

29. novembrī koncertzālē «Palladium» grupa «Astro’n’out» uzstāsies ar vienīgo «Multitūres» stāvkoncertu, kura īpašā viese būs jaunā un daudzsološā popmūziķe Patrisha. Gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Jaunā albuma «Multivitamīnu multipaka» prezentācijas koncertu sērija pamazām tuvojas noslēgumam. Atlikuši vēl divi koncerti – grupas mājās Rīgā un 1. decembrī Cēsīs.

««Multitūre» ir iegriezusies uz ļoti pozitīva viļņa, un man prieks vērot mūsu publiku. Tā ir prasīga, bet arī atsaucīga. Vairāki koncertu apmeklētāji komentē, ka grūti nosēdēt krēslā. Līdz šim visos četros koncertos publika pēdējās dziesmas laikā ir cēlusies kājās, un tas ne tikai ir kolosāls kompliments, bet arī ļauj ticēt, ka šī programma īpaši piestāvēs «Palladium» stāvošajai publikai un ka kopā mums izdosies noķert īstu festivāla izjūtu,» stāsta grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

«Palladium» koncertā grupai uz skatuves pievienosies arī daži pārsteiguma viesi, bet koncertvakaru iesāks jaunā dziedātāja Patrisha. «Ar nepacietību gaidām Patrisha viesošanos «Palladium» koncertā. Viņa neapšaubāmi ir kļuvusi par vienu no šābrīža aktuālākajām jaunajām balsīm, un «Palladium» koncerta dienā viņai būs brīnišķīgs jaunums, ko kopā nosvinēt, – nupat iznācis pirmais EP jeb minialbums. Esam priecīgi, ka Latvijā parādās arvien jaunas spēcīgas meitenes, kas ir personība uz skatuves, un dubults prieks, ka varam būt blakus un atbalstīt šajos svētkos.»

29. novembrī koncertzālē «Palladium» ieeja uz «Astro’n’out» koncertu no plkst. 19.30. Patrisha ar grupu uzstāsies 20.30, savukārt grupa «Astro’n’out» kāps uz skatuves plkst. 21.30.

Stundu pirms un pēc koncerta visiem būs iespēja izveidot pašbildes ar fotokasti «Instabox.lv», ko apmeklētājiem būs sarūpējis grupas albuma un koncerttūres lieldraugs apdrošināšanas sabiedrība «BALTA», kā arī izmēģināt interaktīvu aktivitāti ar latviešu izstrādāto lietotni «Overly». Pirms un pēc koncerta ikvienam būs iespēja par īpašu cenu iegādāties jauno albumu un vinila plati «Multivitamīnu multipaka».

Kopā ar Nīderlandē dzīvojošo mākslinieku Zigmundu Lapsu tapusi arī īpaša T kreklu un bodiju (pašiem mazākajiem) sērija ar jaunajam albumam veltītiem dizainiem. Arī tā būs apskatāma un nopērkama koncerta dienā.

Albuma un koncertturnejas atbalstītāji: apdrošināšanas sabiedrība «BALTA», poligrāfijas aģentūra «DBA tehnoloģijas». 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit