Skip to content

N`WORKS (AKA NORMUNDS RUTULIS) PIEVĒRŠAS LATVIEŠU ESTRĀDES KLASIKAI UN REMIKSĒ HARIJU BAŠ

Harijs Bašs: “Normunda piedāvājums izveidot remiksu vienam no maniem 80to gadu ierakstiem, man bija liels pārsteigums. Nevarēju iedomāties, kā tas varētu skanēt. Rezultāts man patīk. Tas kļuvis nedaudz ātrāks, ar mazliet izmainītu formu, un iepītām modernām detaļām. Manuprāt, tas ir izdevies ļoti gaumīgs, ar nelielu disko soul piesitienu un tomēr nepazaudējot oriģināla smaržu. Bija jauki sadarboties ar dziedātājām Aminatu un Līvu. Cerams, jaunā versija iepatiksies plašākai auditorijai arī deju zālēs!” 

N`Works: “Ar Harija Baša mūziku esmu satuvinājies jau kopš padsmitnieka vecuma. Viņa Gūtmaņa ala, Sapņotājs un Citreiz ir skaņdarbi, kas mani atgriež 80tajos. Nolēmu vienu no tiem izveidot jaunā skanējumā. Bet tā kā oriģinālie skaņu ieraksta celiņi nav saglabājušies, nācās visu iespēlēt un iedziedāt no jauna. Tā laika Latvijas radio džeza sekstetu aizstājām mēs trīs – Aminata Savadogo, Līva Dumpe un es pats. Šim remiksam pat iegādājos virtuālās Yamaha Grand electro, lai skan kā toreiz. Vizuālgrafiķis Ritvars Bluka izveidoja savu skatījumu šim remiksam, ietērpjot to diskrēti vizuālā pastaigā pa Rundāles pili.” 

Bogdan Taran: “Šis ir labs lēnā house un nu-disco piemērs, kas vienlaicīgi ir “radio draudzīgs”. Šajā remiksā jūtama viegla latviešu klasiskās estrādes smarža un es sadzirdu arī Raimonda Paula instrumentālās mūzikas ietekmi. Melodija un instrumentācija veidota vecmodīgā stilā un tas šeit labi iederas.” 

Dj Rise (aka Raitis Menkins): “Tiem, kuri jau astoņdesmitajos tiecās pēc labas mūzikas, Harijs Bašs bija mākslinieks, kura komponista un aranžētāja talants dzīves krāsām piešķīra nepieciešamo intensitāti. Pateicoties N`Works aka Normudam Rutulim, šajā neviennozīmīgajā laikā, arī manā dzīvē ienāca soulful mūzika. Šodien Harija Baša un N`Works jaunākais kopdarbs “Another time” mani iepriecina arī no profesionāļa skata punkta. Paredzu šim klasiskajam skaņdarbam lielisku nākotni! Redzu to izdotu kādā no labākajiem pozitīvās deju mūzikas leibliem, redzu labas vietas pasaules lielāko veikalu čārtos un dj`u treklistos. This is time for Another Time!

[Ex] da Bass: “Pozitīvs un gaisīgs hausiņš. Tāds, kādu man gribētos klausīties mazā, mājīgā bārā ar lielu disko bumbu pie griestiem.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit