Skip to content

N’Works remiksējis SUPERNOVA fināla pretendenta RIHARDA BĒRZIŅA dziesmu

Tikai soli aiz šī gada Supernova fināla līnijas palika Riharda Bērziņa, vecāku mīlestību apliecinošā dziesma 1+1, kas nu pārtapusi ritmiskā, nu disco manierē ieturētā deju versijā. Un tas dod šai dziesmai vēl vienu atspērienu, un nu jau citā mūzikas žanrā. Remiksu producējis latviešu deju mūzikā zināmais N’Works jeb Normunds Rutulis.

N’Works: “ Riharda piedāvājums izveidot viņa dziesmai remiksu man šķita ļoti pievilcīgs. Pirmkārt, oriģināls ir 6/8, bet remiksu veidoju klasiskā house takstmērā – 4/4.

Otrkārt, ļoti simpatizē mūsdienu nu disco muzikālās vizualizācijas, kas ietekmēja arī mani šī aranžējuma tapšanā. Papildus daži džeza ģitāras rifi un ir gatavs rezultāts, kas cerams, iepriecinās ne tikai mūs abus.”

Rihards Bērziņš: “ Ar Normundu esmu pazīstams jau ilgu laiku, vēl tad, kad viņš vērtēja mani jauno dziedātāju konkursos kā žūrijas pārstāvis. Pirms gadiem sešiem satikāmies arī kopīgā muzikālā projektā “Boyband”, kurš, diemžēl, piedzīvoja tikai pirmizrādi.

Tomēr, mūsu ceļi atkal pārklājās pavisam nesen, savienojoties manas dziesmas 1+1 remiksā. Normunda maniere remiksēšanā mani uzrunā un tādēļ viņam arī piedāvāju izveidot citādāku versiju.

Tas viņam izdevās par visiem 100 procentiem, lai gan, pēc pirmā demo ieraksta noklausīšanās nespēju savilkt paralēles savai dziesmai ar džeza ģitāras solo.

Taču, gala rezultātā, viss ir savās vietās un mani šis remiks iepriecina un iekustina.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit