Skip to content

OLAS izdod Latvijas sportistiem veltītu dziesmu

Sekojot līdzi aktuālajiem sporta notikumiem pasaulē un pašmāju sportistu panākumiem, grupa “OLAS” laiž klajā patriotisku singlu un videoklipu ar nosaukumu “LV”. Kā atklāj reperi, dziesma ir par to, cik iespaidīgs Latvijai bijis šis gads sportā, un ka varam lepoties būt latvieši.

Savā ziņā mēs esam “sporta reperi”, jo mums ir gan dziesma par Girgensonu, gan Porziņģi, gan par mūsu hokejistu bronzas medaļām. Mēs noteikti nevarējām paiet garām mūsu basketbolistu panākumiem šajā čempionātā. Tomēr domājam, ka dziesma ir jāvelta visiem latviešiem un mūsu superīgajam gadam sportā. Latvietim būt ir forši, un mēs gribējām šo parādīt gan dziesmā, gan klipā! Ceram, ka šī dziesma būs aktuāla arī nākotnē un visos sporta veidos, jo katrā no mums asinīs plūst sarkanbaltsarkanā krāsa un ar to ir jālepojas, stāsta Žanis Pavlovskis.

Dziesmai tapis arī krāšņs videoklips, kurā skatāmi kadri ar spilgtiem Latvijas izlašu momentiem gan hokejā, gan basketbolā. Videoklipā piedalījušās “Royal dance studio” dejotājas un grupas “OLAS” ilggadējais draugs Renārs Zeltiņš, kurš šoreiz redzams tandēmā ar savu meitiņu. Klips filmēts “Kurbads” ledus hallē un “LED Unit” studijā Rīgā, kas ir lielākā LED studija Baltijā. Video operators – inscenētājs Emīls Spuņģis. Dziesmas ierakstu un pēcapstrādi veicis MAURIKS (Marks Spruģevics).

Jau šodien, 8.septembrī, OLAS pirmatskaņos jauno dziesmu dzīvajā izpildījumā klubā “FIRST” Rīgā, Andrejsalā, kur norisināsies grupas koncerts.

Duets “OLAS” radies kā humora projekts 2014. gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā “OLAS” sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017. gadā izdots debijas albums “Ir klāt”. Grupas darbība nav bijusi bez pārtraukumiem, tomēr 2023. gada Lieldienās “OLAS” pie klausītājiem atgriezās ar jaunu albumu “Svarīgākais notikums Latvijas pop-hiphopā”, kas ilgstoši atradās pašmāju straumētāko ierakstu topa virsotnē ar singlu “Dzīvot Kaifs”. Nākamgad “OLĀM” gaidāma apaļa 10 gadu jubileja. Reperi sola, ka šoreiz ir uz palikšanu un ir pateicīgi klausītājiem, kuri palīdzējuši nonākt atpakaļ topos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit