Skip to content

Oranžie sezonu sāk ar turboballi un jaunu dziesmu

Grupa Oranžās brīvdienas (OB) klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Atkal tavs”, vienlaikus aicinot fanus uz ansambļa jubilejas svinībām Liepājā, Jelgavā, Cēsīs un Rīgā.

OB jaunais skaņdarbs stāsta par mīlestību. “Tas ir kā veltījums visām mūziķu otrajām pusītēm, kurām nereti nākas būt pietiekami stiprām un saprotošām, lai spētu izturēt sev blakus visai bohēmiskā garā dzīvojošos māksliniekus, tai skaitā mūs,” skaidro dziesmas autors un OB līderis Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss. “Atkal tavs” ir pirmspēdējais singls no albuma, ko grupa ieplānojusi izdot vasaras sākumā vinila plates formātā. Muzikālais materiāls ir jau pabeigts, bet šobrīd turpinās darbs pie plates vizuālā noformējuma un dažādiem tehniskas dabas jautājumiem.

Taču vispirms OB aicina klausītājus pievienoties grupas 23 gadu jubilejas svinībām. Centrālais svinību pasākums un tūres atklāšana 11. martā notiks Liepājā, klubā Fontaine Palace. Tradicionāli no Rīgas uz Liepāju dosies organizēts autobuss, kas īstenā rokenrola garā uz svinībām vedīs gan pašu grupu, gan mūziķu draugus. Par pieteikšanos informāciju var atrast OB soctīklu profilos. Savukārt 18. martā jubilejas koncerts gaidāms klubā Melno Cepurīšu Balerija Jelgavā, 25. martā Fonoklubā Cēsīs, bet 31. martā Rīgā, kultūras namā Atmoda.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit