Skip to content

Oskars Deigelis izdod ceturto studijas albumu un prezentē jaunu videoklipu

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis savā dzimšanas dienā nāk klajā ar ceturto studijas albumu “Kamēr esmu”, kurā iekļautas 10 kompozīcijas, kas tapušas kopš Deigeļa iepriekšējā, 2017. gadā izdotā albuma “Mūza”. Paralēli šim notikumam, tiek izdots jauns singls “Savāda diena”, kam tapis arī videoklips.

“Albumā dzirdamās dziesmas rakstītas dažādos laika posmos. To skanējums, tematika un aranžijas laika gaitā mainījušies vairākkārt. Ir dziesmas, kas sākotnēji rakstītas pat pirms 10 gadiem. Vēl dažas pirms pieciem, bet vēl citas, pērnajā gadā. Kā vēsta teiciens, visam noteikti ir savs laiks, un tas kārtējoreiz ir pierādījies arī šī albuma tapšanas procesā,” savas pārdomas pauž Deigelis.

Muzikāli, albums ieturēts mūsdienīgā popmūzikas skanējumā, ar iezīmēm no R’n’B un deju mūzikas, taču netrūkst arī atkāpes no kopējā koncepta un pārsteiguma momentu. Tekstuāli, albums sevī, lielākoties, ietver dziesmas par attiecībām, vientulību, filosofisku apceri par dzīvi, un pat depresiju.

Deigelis albuma izveidē pārsvarā sadarbojies ar producentiem, kuri jau iepriekš devuši savu artavu mūziķa daiļradē, tostarp, Rassell, Kasparu Maku, Uģi Jēkabsonu un DJ Dween, taču, pie jaunā singla “Savāda diena” Deigelis pirmoreiz sadarbojies ar producentu apvienību “White Wide Production”, kurā darbojas mūziķi Jānis Narbuts un Gints Purgailis.

Par godu jaunā albuma iznākšanai un Deigeļa 27 gadu jubilejai, tiešsaistē notiks mūziķa akustiskais koncerts, kuru vērot un klausīties būs iespējams Deigeļa sociālo tīklu vietnēs Instagram un Facebook, 6. maijā plkst. 20.00.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit