Skip to content

Oskars Millers un DJ Makree publisko dziesmu no dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” “Kurš gan cits”

Grupas Rock’n’berries solists Oskars Millers, kurš zināms arī kā viens no šova X Faktors otrās sezonas divpadsmit finālistiem, sadarbībā ar latviešu dīdžeju un producentu Mārtiņu Makrecki jeb Makree apvienojušies, lai radītu dziesmu “Kurš gan cits”.

“Šī ir mana otrā un veiksmīgākā RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometne. Oskaru iepriekš biju dzirdējis viņa grupas Rock’n’berries koncertos, taču nekad nebiju domājis, ka mēs varētu atrast kopīgu valodu, rakstot mūziku. Bet kā jau tas dzīvē notiek – satikāmies nometnē, izvirzījām ideju, kādā virzienā vēlamies doties, un dziesma radās dabiski,” norāda Mārtiņš, kurš Latvijā producējis mūziku tādiem māksliniekiem kā Dons, Dvīnes, Justs, Aminata un Pyor.

Savukārt Oskaram šī bija pirmā šāda veida sadarbība: “Pirmo reizi piedalījos RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnē, iejūtoties gan dziedātāja, gan dziesmu autora lomā. Veiksmīgas izlozes rezultātā sanāca iepazīties un darboties kopā ar Mārtiņu Makrecki jeb dīdžeju Makree. Tad nu mūsu sadarbības rezultātā arī tapa dziesma “Kurš gan cits”, kuras pamatā ir stāsts par apjukumu, ar kuru saskaras ikviens no mums. Tā ir tā sajūta, kad nevis vienkārši atrodies tumsā, bet jau pats esi kļuvis par tumsu. Un vienīgais, kas var glābt no šīs bezpalīdzīgās situācijas, ir mīlestība. ”

Teksta autors: Oskars Millers

Mūzika: Oskars Millers, Mārtiņš Makreckis

Producents: Mārtiņš Makreckis

Oktobra sākumā notikušajā jau trešajā “Latvijas mūzikas attīstības biedrība/Latvijas mūzikas eksports” iniciētās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” sesijā divu dienu laikā tika radītas astoņpadsmit jaunas dziesmas, kas tapa komandās, kuru sastāvu veidoja arī tādi labi pazīstami mūziķi kā Aija Andrejeva, Kaspars Ansons, Aminata, Samanta Tīna, DJ Rudd un citi.

“RIGaLIVE” mērķis ir veicināt dziesmu mūzikas un teksta autoru, kā arī mūzikas producentu savstarpējas sadarbības veicināšanu, profesionalitātes līmeņa paaugstināšanu, kā arī veicināt mūzikas eksportu – potenciālu mūzikas produktu radīšanu un attīstīšanu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit