Skip to content

Osokins un Gupalo izziņo ”Pēc pusnakts / after midnight” papildizrādi Rīgā

Andreja Osokina un Katrīnas Gupalo amerikāņu mūzikas izrāde ”Pēc pusnakts / after midnight”, kas notiks Mūzikas namā «Daile» 8. aprīlī plkst. 20.00, jau ir izpārdota, tāpēc mūziķi izziņo papildizrādi plkst. 17.00.

Pirmās ”Pēc pusnakts / after midnight” izrādes jau notikušas Liepājas koncertzālē ”Lielais dzintars” un Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”. Tās pārsteigušas klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņo šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai. 

Izrādē stāstīts par zemapziņas spēlēm, kuras sapņos nepakļaujas saprāta kontrolei. Maigas, emocionālas, romantiskas, bet tai pat laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās par divām dažādām pasaulēm tiek izstāstīsti caur Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām. Radošā komanda – pianists Andrejs Osokins, dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe un modernā džeza dejotāja Gabija Bīriņa, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un video mākslinieks Jānis Romanovskis atklās nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfēru, skanot slavenajām Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Gēršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmām un melodijām.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit