Skip to content

Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts pieskandinās Mežaparka Lielo estrādi

Piedaloties Latvijas populārās mūzikas zvaigznēm un Liepājas Simfoniskajam orķestrim, 2023.gada 2.septembrī Mežaparka lielajā estrādē notiks jau Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts, aizraujošā muzikālā piedzīvojumā aizvedot visu paaudžu klausītājus!

Latvijas Mūzikas lielkoncerta tradīcija aizsākta 2022. gada 10. septembrī, kad Daugavas stadionā norisinājās Raimonda Paula daiļradei veltītais koncerts, piedaloties Latvijā iemīļotiem dažādu paaudžu populārās mūzikas izpildītājiem un Liepājas Simfoniskajam orķestrim. Programmā izskanēja gan Maestro nemainīgi populārās kompozīcijas, gan pašu mākslinieku lielākie hiti, vienā dziesmā saliedējot dažāda vecuma auditoriju.

Arī Otrajā Latvijas Mūzikas Lielā koncerta programmā radošā komanda paredzējusi iekļaut gan iepriekšējo paaudžu Lielmeistaru garadarbus, gan mūslaiku radītās muzikālās vērtības. Repertuārs un mākslinieki tiks atklāti pakāpeniski un par programmas daudzveidību rūpēsies koncerta mūzikas producents un radošais direktors Arstarulsmirus: “Jau pirmajā koncertā bijām liecinieki, cik veikli visiem labi pazīstamas un gandrīz par tautasdziesmām kļuvušas kompozīcijas var kāpt pāri ierastajām robežām. Grandiozais lielkoncerts pārsteidza daudzos tūkstošus skatītāju ar nebijušu vērienu saturiskajos un vizuālajos programmas risinājumos. Plānojam, ka nākamgad Latvijas Mūzikas Lielais koncerts izskanēs ar vēl lielāku jaudu, un būs milzīgs pozitīvu emociju lādiņš māksliniekiem un apmeklētājiem.”

“Latvijā radītās Mūzikas svētkus Mežaparkā esam paredzējuši kā neskaitāmu pārsteigumu pārpilnu mega izrādi, protams, plānojam pārsteigt ar jauniem radošiem izaicinājumiem – mēģināsim pārspēt jau pirmajā Lielkoncertā radīto skatuves risinājumu, kā arī strādāsim ar vizuālo priekšnesumu daudzveidību un piedāvāsim iepriekš neredzētus tehniskos risinājumus!” šādi gaidāmo pasākumu izklāsta režisors Papa Chi.

Sākot no 15.novembra plkst 9.00 biļetes pieejamas interneta vietnē www.lielkoncerts.lv

Biļešu cenas:

Stāvvieta: 30 eiro (līdz 2023. gada 1. janvārim)

Fanu zona: (stāvvieta pie skatuves, limitēts vietu skaits) 45 eiro

Sēdvietas: no 55 līdz 70 eiro

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas

Personām, kuras pavada cilvēkus ar invaliditāti, ratiņkrēslos vai ar redzes traucējumiem, iepriekš sazinoties ar koncerta organizatoriem, ieeja tiek nodrošināta bez maksas.

Koncerta norises vieta: Mežaparka Lielā estrāde, Ostas prospekts 11, Rīga.

Pirmie mākslinieki uz skatuves kāps plkst. 19.30. Ieeja pasākumā no plkst. 18.00

Apmeklētāji norises vietā tiek aicināti ierasties savlaicīgi. Aktuālajai pasākuma informācijai sekot vietnē: www.facebook.com/reku.events

Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienus un dzērienus, darbosies kafejnīcas un bārs.

Latvijas Mūzikas lielkoncertu organizē SIA “REKU”.

Pasākumu atbalsta Radio “Star FM”, tirdzniecības centrs SPICE un “Clear Channel Latvia”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit