Skip to content

OZOLA ALBUMA PREZENTĀCIJĀ PAREDZĒTS ŠOVS AR 3D OBJEKTIEM UN VIDEOPROJEKCIJĀM.

Pašmāju hiphop māklinieka Ozola piektā studijas albuma “Atpakaļ Nākotnē” prezentācijas pasākums notiks ceturtdien, 12. novembrī, klubā “ONE ONE”, Rīgā Šarlotes ielā 18A, divās zālēs un pagalmā. Apmeklētājiem piedāvās daudzveidīgas izklaides, tostarp kino un datorspēļu automātus.

Ieeja klubā no plkst. 19:30. Vakara programma paredzēta jau sākot no plkst. 20:00, kad īpašā seansā interesentiem būs iespēja noskatīties jaunā režisora Dāvja Dreimaņa dokumentālo īsfilmu par divām pašmāju hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”. Tālāk sekos Kinoblogeri.lv sagatavotā programma. Plkst. 21:10 tiks prezentēts Ozola jaunā albuma tituldziesmas “Atpakaļ Nākotnē” videoklips, kam sekos koncerts ar viesmākslinieku piedalīšanos, tostarp Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz, kā arī Kodek. Pēc plkst. 23:00 muzikālo programmu lielajā zālē turpinās NiklāvZ un Oriole. Mazajā Chillout zālē no plkst. 19:30 uzstāsies Dj Richi (Vinyl). Pagalmā būs iespēja aplūkot automašīnu DeLorean DMC12, kas kulta filmā “Back to the Future” bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola jaunākajā videoklipā “Superhaips”.

Iespēju apmeklēt pasākumu iegūst visi, kas līdz 11.novembrim interneta veikalā atpakalnakotne.lv iepriekšpārdošānā iegādāsies “Atpakaļ Nākotnē” CD, vinila plati, kādu no T-krekliem vai suvenīriem ar Atpakaļ Nākotnē dizainu, kas uz vietas pieejami arī veikalā Hoodshop, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

“Atpakaļ nākotnē” ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013.), Sapņotājs (2013.), Ilgojos (2014.), Mirāža(2012.) un jaunākais sigls Superhaips (2015.).  Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (“Dirty Deal Audio”), D.Muižnieks un J.Kalve (“Labo ierakstu studija”), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K.Indrišonoks.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā “Fact” un “Rool Makaz” un trīs reizes saņēmis “Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu”. 2015. gada 30.septembrī publicēts Ziemeļīrijā filmētais singla “Superhaips” videoklips, kurā redzama kulta triloģijā “Back to the Future” (1985) izmantotā automašīna DeLorean DMC-12

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit