Skip to content

Ozols izdod singlu “Es nevaru būt balts”

Hip Hop izpildītājs Ozols kopā ar “bītmeikeru” Niklāvu ir sagatvojuši jaunu singlu, kam par pamatu izmantota grupas “Tranzīts” leģendārā dziesma “Es nevaru būt balts”. Ideja par dziesmu radās radošajā nometnē 2022. gada vasaras nogalē.

Ozols par dziesmu : “Pēc vairākām studiju sesijām 2022. gada rudenī dziesmu nolikām malā, un turpinājām strādāt pie citām dziesmām. Tikai decembra nogalē  tikai ierakstīts jauns variants, ko arī nododam plašākai auditorijai, paldies Ralfam Rubenim par iespēju.”

Dziesmas pirmatskaņojums bija vērojams TV3 vecgada vakara ietvaros raidījumā “Nākamā pietura 2023”.  Jau šodien meklē “Es nevaru būt balts” visās straumēšanas platformās.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000), pēc kura sekoja albumi “Cieņa un mīlestība” (2001), “Augstāk, tālāk, stiprāk” (2002), “Dūzis” (2003) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība” un “Augstāk, tālāk, stiprāk”, astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit