Skip to content

“Pacific K” izdod mini albumu “Light Variations EP”

Piektdien, 30. jūlijā, iznāk “Pacific K” solo mini albums “Light Variations EP”, kurā apkopotas četru grupas dziesmu solo variācijas.

“Pacific K” līderis un dziesmu autors Kristaps Bedrītis izdod solo mini albumu “Light Variations EP”, kurā dzirdamas četru grupas dziesmu solo variācijas. Dziesmu pilnās versijas kopā ar grupu tika izdotas pagājušā gada studijas albumā “Light Between Oceans”.

“Pagājušais gads nebija vienkāršs. Nācās izdzīvot daudz un dažādas emocijas, sākot ar prieku par studijas albuma izdošanu līdz vilšanās sajūtai par visu iecerēto plānu atcelšanu saistībā ar koncertiem, festivāliem un tml.”, stāsta Kristaps. “Šis gads iesākās ar jaunu enerģijas un iedvesmas vilni, tāpēc nolēmu to likt lietā, pieķeroties šīm dziesmām un pāraranžējot tās jaunās solo variācijās.” Dziesmas ierakstītas Kristapa lauku mājās “Visumos”, Vidzemes augstienē, kur arī tika pavadīta lielākā daļa pandēmijas laika.

Augustā “Pacific K” varēs dzirdēt arī vairākos solo koncertos, par kuriem tiks ziņots drīzumā. Tāpat jāmin, ka “Pacific K” piedalās Baltijas mūziķu konkursā “Novus”, kas norisinās Viļņā un ko organizē koncertvieta Loftas sadarbībā ar Lietuvas nacionālo radio programmu LRT Opus. Nupat kā aizvadīta pirmā kārta, kurā “Pacific K” tika izvirzīts tālāk uz pusfinālu, kas norisināsies augusta beigās.

“Pacific K” darbojas kopš 2016. gada. Tajā apvienojušies Kristaps Bedrītis (balss, akustiskā ģitāra), Rihards Lībietis (ģitāra), Nauris Babris (bungas) un Toms Kursītis (basģitāra) un grupas unikālo skanējumu veido mūziķu līdzšinējā pieredze instrumentālajā, pasaules, folka, roka, blūza un džeza mūzikā. Iepriekš grupa ir izdevusi atzinīgi vērtēto mini albumu “Blue Fall EP” (2017), kā arī studijas albumu “Light Between Oceans” (2020), kurā dzirdams arī slavenais franču džeza trompetists Eriks Trufā (Erik Truffaz). Tāpat “Pacific K” ir uzstājušies lielākajos Latvijas festivālos, aizvadījuši veiksmīgus koncertus Baltijā, kā arī iesildījuši starptautiski zināmo britu grupu “Fink”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit