Skip to content

Par dziedātāju kļuvusī stjuarte Agamma izdod jaunu singlu un klipu

Pandēmijas dēļ bez darba palikusī stjuarte Agamma pērn nolēma pilnībā pievērsties mūzikai un ar skatuves vārdu Agamma izdeva radiosinglu “Alcatraz”, kas sekoja Krievijas dziesmu topos iekļuvušajam debijas hitam “Adrenalin”. Tagad Agamma laiž klajā savu jaunāko, trešo singlu “Viraži” jeb “Virāžas”, kam tapis arī videoklips.

Jaunā dziesma ierakstīta krievu valodā, veltīta personīgajā pieredzē balstītām mīlestības peripetijām un ir dāvana dziedātājai pašai sev dzimšanas dienā, kas ir tieši 11. maijā. Vienlaikus tā ir dāvana visiem, kam dzīvē gadījušās līdzīgas mīlestības likstas, kā arī tiem, kurus izmisumā dzen krietni ieilgušais pandēmijas laiks.

“Ar jaunās dziesmas un klipa palīdzību es vēlos vienot cilvēkus un likt saprast, ka viņi nav vieni savās grūtībās,” saka dziedātāja. “Tagad nav viegli visiem. Dziesma “Virāžas” ir sava veida aicinājums atbalstīt citam citu. Nevajag nolaist rokas, vajag iet dzīvē uz priekšu! Un katram no mums ir kāds sirdij tuvs cilvēks, ar kuru izveicam pastāvīgu dialogu un esam sadevušies rokās, lai arī dažreiz tikai domās.”

Dziesmas līdzautors ir Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, strādājošais producents Ivans Zmitrovičs, kurš sadarbojas ar vairākiem zināmiem māksliniekiem, tajā skaitā arī ukraiņu dziedātāju Svetlanu Lobodu, kas pārstāvējusi savu valsti arī “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Dziesma “Virāžas” apzināti radīta deviņdesmito gadu stilistikā, kas ir sava veida iegremdēšanās dziedātājas bērnībā – laikā, kas ļauj atcerēties daudzas patīkamas atmiņas.

Jaunā singla video tapis iespaidīgajā Rubelhālī tuksnesī, kas iesniedzas arī Dubaijas emirātā. “Vēlējos aizlidot uz vietu, kur iespējams visu sākt no nulles,” izvēli filmēt klipu tuksnesī komentē dziedātāja. “Tuksnesis ir vieta, kur nekā nav, kas nozīmē, ka tā ir visīstākā vieta, kurā dzimt kaut kam jaunam.” Klipa režisore ir atzinību arī ārvalstīs guvusī Latvijas režisore Jūlija Kova, bet kostīmmāksliniece – Ksenija Krasnodembska, kura strādājusi arī ar latviešu aktieriem Rēziju Kalniņu, Kristīni Nevarausku, Juri Žagaru, Mārtiņu Vilsonu, Andri Keišu un Mārtiņu Kalitu seriālā “Bezvēsts pazudušās”, kā arī bijusi kostīmmāksliniece “Amazon” studijas seriālā “Britannia”. Jaunajā videoklipā redzama arī “TikTok” blogere no radošās apvienības “Latvian Sisters”, kam ir 1,7 miljoni sekotāju.

Agammas radošais ceļš aizsākās ar negaidītiem panākumiem Krievijas dziesmu topos un uzaicinājumu piedalīties Krievijā ļoti populārajā kanāla TNT televīzijas šovā “Borodina pret Buzovu”. Tas pamudināja bez darba palikušo stjuarti turpināt popdziedātājas karjeru un radīt dziesmu “Adrenalin”, kas tika pamanīta arī Latvijas radiostacijās un citos masu medijos. “Esmu sapratusi, ka nevajag turēt savas sajūtas pie sevis,” piebilst Agamma. “Labāk tās realizēt radoši. Iedvesmu var smelties arī brīžos, kad viss ir slikti…”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit