Skip to content

Par godu Latvijas simtgadei Rodion Gordin piedāvā savu pirmo singlu latviešu valodā ar Adrianu Miglāni

Rodions Gordins mūzikas industrijā aktīvi darbojas jau piecus gadus, bet līdz šim nebija izdevis nevienu dziesmu latviešu valodā. Latvijas sitmgadei par godu viņš beidzot izdod savu pirmo dziesmu latviešu valodā sadarbībā ar X-Faktora zvaigzni Adrianu Miglāni.

Karjeras laikā Rodions veiksmīgi sadarbojies ar duetu Dvīnes, Marku Rivu, Rassell, kā arī vairākiem Supernova konkursa dalībniekiem. Kopumā viņš izdevis jau vairāk nekā 10 origināldziesmu, taču neviena no tām nav bijusi latviski.

2013. gadā iznāca Rodiona debijas singls “Love me right”, kas tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leiblā “Kontor records” Vācijā. Viņa dziesma “Crashing down”, kas ierakstīta sadarbībā ar Edvardu Griezi, bija iekļuvusi prestižajā “Grammy” kategorijā “Labākais deju ieraksts”, bet iepriekšejais singls ar Markusu Rivu “With You” ticis MTV rotācijā.

Rodions Gordins: “..Es jau sen vēlējos ierakstīt dziesmu latviski, bet visu laiku kaut kā nesanāca. Tuvojoties Latvijas simtgadei es nolēmu, ka tagad būtu īstais brīdis to izdarīt un man prieks, ka Adriana Miglāne piekrīta ierkastīt arī latviešu versiju mūsu nesen angliski iedziedātajai dziesmai “Without You”. Īpašu pateicību es gribu pateikt dziesmas vārdu autoram Oskaram Deigelim, kā arī maniem studijas partneriem – Lotaram Lodziņam un Jānim Kalvem par palīdzību!..”

Dziesmai “Kā Agrāk” tapis arī video klips. Galvenajā lomā nofilmējies dejotajs Roberts Stripkans, kurš ar savu komandu pavisam nesen uzvarējis BEST SHOW deju konkursā. Video parādas arī Rodions un Adriana. Video klipu filmēja Ivars Utināns un tā bija jau otra Rodiona un Ivara video sadarbība.

Paldies apģērbu veikalam “Public” par stilīgajām drēbēm video dejotajam. http://www.publicmakesimage.com/new/

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit