Skip to content

Par godu pasaules čempionātam hokejā, Kriss Tap izdod motivējošu dziesmu hokeja līdzjutējiem un spēlētajiem – “Mēs esam Latvija”

“Mēs esam Latvija ” ir enerģiska un iedvesmojoša dziesma, kas aicina visus Latvijas hokeja līdzjutējus apvienoties un atbalstīt mūsu izlasi šajā turnīrā. Dziesmas vārdi atspoguļo Latvijas hokeja garu – vienotību, cīņasspēku un lepnumu par savu dzimteni.

“Es ceru, ka šī dziesma iedvesmos arī mūsu hokeja izlasi gūt pēc iespējas vairāk uzvaru, kas sniegs lepnumu un saliedētību visiem Latvijas iedzīvotājiem,” saka Kriss Tap. “Bez šaubām hokejs ir Latvijas sporta veids numur viens, kas vieno cilvēkus, un es vēlējos radīt dziesmu, kas apvienotu mūs visus atbalstā mūsu izlasei, skandējot līdzi gan hallē gan krogā. Esmu bijis daudzos pasaules čempionātos klātienē un izjutis fanu kopības sajūtu kas uzmundrina, tā sajūta ir neaprakstāma un iedvesmoja man radīt šo dziesmu”

Klausies “Mēs esam Latvija” visās populārākajās straumēšanas platformās un atbalsti mūsu izlasi ceļā uz uzvaru pasaules čempionātā!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit