Skip to content

Par godu valsts prezidenta vēlēšanām, grupa Lisijs Biskvīts laiž klajā dziesmu “Prezidents”

Sagaidot Valsts prezidenta vēlēšanu dienu, pašmāju pankroka grupa “Lisijs Biskvīts” laiž klajā dziesmu “Prezidents”. Dziesma ar vieglu ironijas pieskārienu ļauj katram iejusties mūsu priekšstāvju ādā par to, kā tad sākas diena pirms šī svarīgā notikuma vai kā tas varētu būt, ja pašiem būtu iespēja vēlēt mūsu valsts galvu.

Grupa jau labu laiku ir strādājusi pie šīs dziesmas un nolēma, ka tieši 31. maijs ir īstā diena, kad to atrādīt plašākai publikai. “Prezidents” ierakstīts ierakstu studijās “White Wide Studio” un “AMFO music studio”, bet par ieraksta pēcapstrādi “Lisijs Biskvīts” saka paldies Jānim Narbutam.

“Lisijs biskvīts ir jaunveidojums Latvijas maznovērtētās mūzikas žanrā underground. Lielākoties ievērojot pankroka tradīcijas, bet flirtējot arī ar citiem muzikas žanriem, Biskvīts veido skaņu debesskrāpjus, kurus klausoties rodas vēlme ar augsti paceltu dūri lēkāt pa pagraba telpām, koridoriem vai garlaicīgiem ofisiem un izolēt visu mietpilsonisko, un lieko no sabiedrības nogurušajām smadzenēm,” par grupu stāsta tās pārstāvji.

Grupa radusies 2019. gada nogalē Rīgā, bet debijas koncertu grupa piedzīvoja pēc pāris mēnešiem –  2020.gada februārī. Šobrīd Lisijs Biskvīts sastāvā ir Gvido Lasmanis (vokāls), Andris Strods (ģitāra), Kristaps Zabrovskis (bungas), Oskars Bērziņš (vokāls), Reinis Bonus (ģitāra) un Toms Treijs (bass).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit