Skip to content

Pārdošanā papildu biļetes uz koncertu “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” Jūrmalā

28. augustā Dzintaru koncertzālē tiks aizvadīts koncerttūres “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atklāšanas koncerts. Lielās skatītāju intereses dēļ tirdzniecībā pieejamas papildu sēdvietas koncertzāles terasē, kā arī stāvvietas. Biļetes pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā.

Šī gada jūnijā klajā nācis mūziķim un dziesmu autoram Mārtiņam Freimanim veltīts albums, kurā viņa dziesmas unikālās un savai daiļradei raksturīgās versijās ieskaņojuši populāri latviešu mākslinieki. Gan albumā ieskaņotās dziesmas, gan vēl citas, M. Freimaņa radītās un plaši iemīļotās melodijas būs iespēja klātienē izbaudīt emocionālā un košā koncertā divās daļās.

Īpašu šo 28.augusta vakaru Dzintaru koncertzālē padarīs Daigas Mazvērsītes grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki. Biogrāfiskā grāmata, kurā ar saviem stāstiem dalījušies M.Freimaņa laikabiedri un tuvākie cilvēki, dos iespēju ielūkoties tajās dzīves lappusēs, kuras daudziem līdz šim ir bijušas nezināmas. Dzintaru koncertzālē šī grāmata pirmo reizi būs iegādājama par īpašu cenu, kā arī būs iespēja koncerta starpbrīdī un pēc tā saņemt pašas autores autogrāfu.

Veltījumu albuma un grāmatas izdošana tiks atzīmēta ar koncertu sēriju, kura turpināsies ar koncertiem Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā, Aizputē un Tukumā un noslēgsies ar grandiozu koncertu 11. decembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē.

Koncertos uzstāsies: Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Līvi, Refleksija, Kārlis Būmeisters, Zintis Žvarts, Z-Scars, Olga Rajecka, Katrīna Bindere, Gatis Mūrnieks, Madara Grēgere, Maija Kalniņa un citi mūziķi. Katrā koncertā mākslinieku sastāvs atšķirsies.

Koncertu sēriju caurvij cēls virsmērķis, kuru tūres organizatori “Micrec PM” un “Mārtiņa Freimaņa fonds” un mūziķi uzņēmušies sadarbībā ar ar Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību. Ikvienā tūres koncertā būs iespēja veikt savu ziedojumu, lai kopā atbalstītu neārstējami slimu bērnu aprūpes multifunkcionālā centra “Sapņu tilti” celtniecību.

Daktere Anda Jansone, BPAB valdes priekšsēdētāja, stāsta: “Centram esam devuši M. Freimaņa dziesmas nosaukumu – to izveidojot, ceram būvēt sapņu tiltus uz priecīgu, kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi, neskatoties uz veselības stāvokļa radītajiem ierobežojumiem. Patlaban Latvijā  un Baltijā nav analoģisku centru, tomēr “Sapņu tiltu” būvēšana nav iespējama bez sabiedrības atbalsta, tāpēc ikviens apmeklētājs, ikviena atvēlētā doma un resursi mums ir īpaši svarīgi.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit