Skip to content

Pasaulslavenās popdīvas Ritas Oras koncertu Latvijā iesildīs Markus Riva

Pasaules slavenā popdīva Rita Ora šovasar, 4.augustā, ar grandiozu koncertu pirmo reizi viesosies Latvijā, Siguldas pilsdrupu estrādē. Dziedātāju ar savu koncertprogrammu iesildīs populārais latviešu mūziķis, producents un TV šova XFaktors vadītājs Markus Riva.

Mūziķis augstu novērtē viņam izteikto piedāvājumu un jau gatavojas savam priekšnesumam. “Ritas Oras karjerai sekoju līdz jau kopš viņas pirmajiem soļiem mūzikā. Viņa ir lielisks piemērs tam, kādai ir jābūt īstai popzvaigznei – pārliecinoša, seksapīla un ar daudziem hitiem savā kontā. Jau sen gaidīju, kad viņa beidzot atbrauks pie mums uz Latviju un beidzot tas notiks! Tāpēc esmu īpaši pagodināts par to, ka dziedātājas menedžments ir izvēlējies tieši mani kā viņas koncerta iesildītāju!” saka Markus Riva.

Pēdējo gadu laikā Markus Riva ir ierakstījis un izdevis vairākus singlus latviešu, krievu, angļu un pat ukraiņu valodās, kuri ir nokļuvuši daudzu radio un TV kanālu rotācijās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Tā, piemēram, “Supernova 2018” fināldziesmas “This Time” videoklips šobrīd ir iekļuvis tādu mūzikas kanālu kā “MTV Russia”, TNT Music u.c. lielāko mūzikas kanālu pastāvīgajās rotācijās, savukārt, duets ar ukraiņu dziedātāju Miyata “Ne vidpuskai” jau vairākas nedēļas saglabā pirmo vietu Ukrainas galvenajos mūzikas topos. Markus regulāri koncertē ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Ukrainā un Balkrievijā.

Pagājušā gada rudenī Markus Riva kļuva par visā pasaulē populārā TV šova XFaktors Latvija vadītāju un šobrīd šī šova atlases kārtu žurijas sastāvā apbraukā Latviju, lai atlasītu dalībniekus un gatavotos šova otrajai sezonai, kas sāksies jau septembrī.

Rita Ora ir albāņu izcelsmes britu dziedātāja, komponiste un aktrise.  2012. gadā Rita Ora publicēja savu pirmo albumu “Ora”, kas Apvienotajā Karalistē ieguva pirmo vietu. Tajā iekļautie singli Hot Right Now, How We Do (Party) un R.I.P.  padarīja Ritu Oru par dziedātāju ar visvairāk singliem, kuri ieguvuši pirmo vietu UK Singles Chart 2012. gadā. Šo gadu laikā Rita Ora ir tikusi nominēta un ieguvusi daudz prestižas mūzikas balvas. Mūziķe vairākas sezonas ir bijusi arī TV šova The XFactor britu žūrijas sastāvā. Rita Ora ir ir filmējusies arī vairākās filmās, kā arī ir iedziedājusi šo filmu tituldziesmas, kā, piemēram, dziesmu “For You” filmai “Fifty Shades Freed”. 

Latvijā dziedātāja savus fanus priecēs ar iespaidīgu šova programmu, izpildot tādus savus hitus, kā “Anywhere”, “For you”, “Body on me”, “I will never let you down”, “Poison”, “R.I.P”, “Coming home”, “How we do”, “Shine ya light” un daudzus citus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit