Skip to content

Pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvis Rick Feds dodas koncerttūrē uz ASV

Ūdens strūklaku, uguņošanas un 3D vizualizāciju  kontrolēšana, spēlējot uz Ableton Push mūzikas producēšanas kontroliera vairs nav tikai nākotnes vīzija par mūsdienu mūzikas sasaisti ar vizuālo noformējumu, bet gan šī brīža jaunākās tehnoloģiskās iespējas, ko mērķtiecīgi demonstrē Rick Feds.

Neordinaritāte, muzikāli radošo prāta robežu nojaukšana un arvien jaunas māksliniecisko izpausmju virzienu alkas ir Riharda Fedotova jeb Rick Feds galvenais dzinulis pretim jauniem izaicinājumiem. Kā viens no tiem – šī gada koncerttūre ASV.

Šī gada februārī virtuozais mākslinieks dosies uz ASV, kur sniegs audiovizuālās performances Ņujorkā, Vašingtonā un Filadelfijā. Rick Feds, kurš ir ierindojies starp Top 5 finger drumming izpildītājiem pasaulē, savas gaidāmās performances raksturo kā analogās un digitālās pasaules apvienojumu, kas ietvers kreatīvu skaņas dizainu un enerģisku šovu. Muzikālo piesātinājumu papildinās bungu spēle, kas ir mūziķa kādreizējā specialitāte.

Koncertu iespaidīgais vizuālais un muzikālais  noformējums ļaus to izbaudīt ne tikai elektroniskās mūzikas piekritējiem, inovāciju un interaktīvās mākslas baudītājiem, bet jebkuram, kurš spēj novērtēt pasaules mēroga meistarību mūzikas instrumentu spēlē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit