Skip to content

Pašmāju grupa “Riverfall” izdod jaunu singlu “Mākoņu cilts”

“Mākoņu ciltī ir visi tie, kuri savā dzīvē ir piedzīvojuši paradoksu – atrašanos vismaz divās vietās, identitātēs, uzskatu sistēmās vai pasaules uzskatos vienlaicīgi, tomēr ar laiku saprotot, ka tas nav kaut kas nesavienojams.” stāsta grupas dalībnieki Kaiva un Jānis.

Dziesmas vārdu un mūzikas autors Jānis norāda, ka dziesma tika sarakstīta jau trīs gadus atpakaļ, tai laikā vēl tikai sākot apzināties šo paradoksu savā dzīvē ar augošu cerību, ka viņš tāds nav vienīgais. Šo trīs gadu laikā, līdz dziesmas izdošanai, tā jau pārkonvertējusies par aicinājumu uz rīcību, dzīvošanu atbilstoši arī saviem, iespējams, šķietami pretrunīgajiem uzskatiem. “Attīstīt spēju pieņemt atšķirīgo un iestāties par tiem, kuru tiesības un brīvību cenšas ierobežot kauninot, demonizējot un savtīgi manipulējot ar varu.” norāda autors. “Bieži vien nespējam sevi pieņemt un atzīt, jo apkārtējie rada iespaidu, ka tāds esi viens un atšķirīgo vienmēr ir grūti pieņemt. Taču realitātē mēs neesam vieni. Mēs esam mākoņu cilts.”

Dziesmas ierakstā piedalās arī grupas “Riverfall” attālinātais dalībnieks Adams Kollets no Lielbritānijas un bundzinieks Olivers Konovs no Čīles. Ieraksta mikss un masterings – Jāsīns Tagia no Marokas.

Grupas dalībnieki Kaiva un Jānis Upleji ir arī šī gada X-faktora dalībnieki – pirmajā kārtā izpildot Robija Viljamsa un Kailijas Minogas dueta dziesmu “Kids” un ar trīs “jā” tika tālāk, uz krēslu izaicinājumu.

Grupa “Riverfall” muzicē kopš 2016. gada nogales un kā paši dalībnieki saka – katrs skaņdarbs ir radošu meklējumu rezultāts, tādēļ tas ir kā sajauktā secībā palaists mīļāko dziesmu saraksts – roks, reps, elektronika un romantisks pops.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit