Skip to content

Pašmāju mūziķi st4rface un Danny Silver laiž klajā vasarīgu dziesmu ”Izslēdz Gaismu”

2. jūnijā ar jaunu skaņdarbu klajā nākuši pašmāju mūziķi st4rface (pilnajā vārdā Reinis Aumeisters) un Danny Silver (Dāvis Paugurs). Klausītāju vērtējumam viņi nodevuši dziesmu ar nosaukumu ”Izslēdz Gaismu”.

”Jaunā dziesma ir par attiecībām un dzirkstelītes atjaunošanu tajās. Savā ziņā tā ir arī vasaras himna. Patlaban dziesma ir izdota audio formātā, taču tuvākajā laikā plānojam arī filmēt mūzikas video. Audio vizualizācijā esam attēloti kā spēļu klucīšu vīriņi, ar domu, ka attiecības savā ziņā ir kā spēle. Katrai mazajai detaļai ir liela nozīme,” par jauno skaņdarbu sacīja st4rface.

Mūziķis st4rface ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā ”Viņa”, ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” un ”Vēl, Vēl”. 21 gada vecumā viņš ir sadarbojies ar tādiem pašmāju māksliniekiem kā Trench Mafia Locco, Punkts Uz I, Grafomāns un arī citiem. Pērn viņa mūzika Spotify platformā tika klausīta vairāk kā miljons reižu.

Danny Silver tikmēr mūziku rada gan latviešu, gan angļu valodā. Klausītāju mīlestību gan viņš izkaroja ar savu skaņdarbu ”Piedod Man”. Abu mūziķu daiļrades bieži vien ir klausāmas arī Latvijas vadošo radio staciju viļņos.

Jaunais skaņdarbs ir pieejams visās vadošajās straumēšanas platformās – YouTube, Spotify, Apple Music un arī citur.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit