Skip to content

Pašmāju producents un dīdžejs REZarin laiž klajā savu debijas albumu ‘’Resonance’’

Latviešu producents un didžejs REZarin laiž klajā savu debijas albumu ‘Resonance’.

‘Pēdējos gadus esmu ļoti aktīvi strādājis pie dziesmu producēšanas un to izdošanas, izdodot dziesmas, kas viena par otru ir vairāk citādāka gan skanējuma, gan stila ziņā, taču šogad, paskatoties no malas uz iesākto, es sapratu, ka šīs dziesmas ir noliekamas blakus cita citai un tā arī radās mana pārliecība, ka savos 28 gados es varētu beidzot nonākt līdz savam pirmajam izdotajam albumam,’ stāsta REZarin.

Albumā ir astoņas dziesmas, tostarp pavisam jauns singls ‘Horizon’, kurš līdz šim vēl publiski nebija pieejams. ‘Resonance’ iekļauj jau tādas REZarin dziesmas kā ‘Be With Me’, ‘Again And Again’, ‘Phoenix’ un citas, kas jau bija paspējušas iekarot klausītāju plejlistes un pat arī topus, kā piemēram ‘Thunder’ un ‘I Got You’, populārākajā klubu mūzikas lejupielādes portālā Beatport, ierindojās 57. un 51. vietās.

‘Nosaukums ‘Resonance’ tāpēc, ka katrai dziesmai ir sava svārstību amplitūda, kas tās padara unikālas, un es ļoti ceru, ka katra no tām atradīs savu klausītāju, jo mēs katrs esam atšķirīgi un unikāli. Sajūtas, nospēlējot visas albuma dziesmas DJ setā pie pults, ir kā dzirdēt tās no jauna, lai arī, pavadot neskaitāmas stundas studijā, producējot, katra dziesma visticamāk jau ir nospēlēta vismaz tūkstoš reižu. Līdz ar to es vēlos aicināt jebkuru klausītāju ne tikai atrast savu dziesmu manā albumā, bet to vismaz vienu reizi arī noklausīties pilnā garumā,’ bilst Rūdolfs.

Tieši pilna garuma albumu ir iespējams noklausīties ne tikai straumēšanas vietnēs, bet arī sagatavotā video, kas tika filmēts Rīgā, Dauderu parkā, kur pats REZarin arī to atskaņoja.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit