Skip to content

PAŠMĀJU SINTROKA GRUPA “THE CITIZENS LV” PREZENTĒ DEBIJAS ALBUMU “CONCRETE DREAMS”.

Jaunā pašmāju sintroka apvienība “The Citizens LV” 5. oktobrī plašākas auditorijas vērtējumam nodeva savu debijas albumu “Concrete Dreams”, un 8. oktobrī klubā “Piens” norisinājās albuma prezentācijas koncerts.

 Koncerta laikā grupa iepazīstināja klausītājus ar visām albuma dziesmām un vēl diviem viņiem īpaši mīļiem mūzikālajiem skaņdarbiem. Īpaši jāuzsver divi grupas sarakstītie darbi, kas bija dzirdami no albuma daiļrades – dziesma Meat Grinding Apparatus, kurai bija pievienots trombona un trompetes skanējums, kā arī 7. septembrī izdotais singls Happy Family, kurš veiksmīgi turpina debitēt Latvijas un Baltijas mērogā.

“Concrete Dreams” sastāv no 8 dziesmām, kuras ieturētas synthroka stilā. Bieži grupas dziesmās dzirdama arī ietekme no klasiskā roka un indie mūzikas. Liriku ziņā albumā apspriestās tēmas ir vienotas – visas iztirzā attiecību īpatnības ar laimīgām un dramatiskām beigām, kopumā spēcinot grupas intensīvo skanējumu un piešķirot “The Citizens LV” daiļradei unikālu skanējumu.

“Prezentācijas koncerts ir ne tikai klausītāju iepazīstināšana ar mūsu jaunāko veikumu, bet arī sava veida pateicība tiem, kuri visā albuma izveides procesā mums ir palīdzējuši un atbalstījuši,” tā grupa komentē pasākumu.

“The Citizens LV” izsaka lielu pateicību visiem, kas ieradās un padarīja šo pasākumu emociju bagātu un neaizmirstamu. Šis pasākums un albuma izdošana nebūtu bijusi iespējama bez Baltais, Accenture  un Euro-Auto atbalsta, kam grupa ir īpaši pateicīga!

“The Citizens LV” aicina noklausīties albumu visos lielākajos digitālajos mūzikas servisos kā Spotify, iTunes, Deezer u.c., kā arī iegādāties albuma fizisko kopiju no eKase.lv.

The Citizens LV 2010. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri – Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Grupa ir uzstājusies festivālos Positivus 2014 un Kuldīga LiveFest, kā arī dažādos citos Latvijas mēroga pasākumos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit