Skip to content

Pāže, Vēbere un Silova apvienojas grupā P.S.PMS un publicē dziesmu “Saisti”

Ar jaunu singlu “Saisti” plašākai auditorijai sevi piesaka grupa P.S.PMS, kurā apvienojušās trīs spilgtas mūziķes – Kristīne Pāže, Evija Vēbere un Elīna Silova.

“Grupa radās pagājušā gada nogalē, pēc tam, kad es uzrunāju Eviju un Elīnu kopā paspēlēt. Vēlējos vienoties kopīgā sinerģijā ar sev tuvām, dvēseliski radniecīgām sievietēm, kuras rada mākslu, iedvesmojoties no savas sarežģītās jūtu pasaules. Katra mūsu tikšanās ir terapija ar pievienoto vērtību – īpaša skaņa ar raksturu. Dažādas, tajā pašā laikā līdzīgas un jau saaugušas vienā skaistā, neparastā organismā”, stāsta Kristīne.

“Saisti” ir pirmais grupas singls no gaidāmā debijas albuma, pie kura šobrīd notiek aktīva darbošanās.
“Šīs dziesmas skici Elīna mums parādīja pašā pirmajā satikšanās reizē. Sākām kopā dziedāt, kaut ko ierakstījām un pēcāk pārlaimīgas griezām uz riņķi un spridzinājām idejas, par to kas ir un, kas būs mūsu grupa. Tagad pie dziesmām mēs nonākam kopīgi improvizējot, pēcāk attīstot radušos ideju un stāstu. Tad ierakstam instrumentus – Elīna spēlē basu un vērpj balss paladziņus, Kristīne spēlē ģitāru un taustiņus, es veidoju ritmus un skaņu dizainu uz modulārajiem sintezatoriem, pēcāk arī producēju ierakstīto”, stāsta Evija.

“Saisti” stāsta par atkarību, pieradumu un vientulības un tukšuma sajūtu iedomātā mīlestībā, kuras pamatā ir draudzība. Par neredzamajiem diedziņiem, kas piesien otram un nespēju “iziet no nebeidzamā apļa”, komentē Elīna.

Dziesmai nofilmēts arī videoklips, kura māksliniecisko komandu veido režisors Toms Harjo, horeogrāfe un koncepta autore Jana Jacuka, operators Aleksandrs Okonovs.

“Es tā iemīlējos pašā dziesmā. Dzirdu tajā smalkas, kautrīgas matērijas, kas kopā rada
grandiozu emocionalitāti. No tās izriet vizuāls stāsts kā pamatā ir cilvēku jutekliskās un
neviennozīmīgās attiecības, kur viens otru lieliski prot mīlēt, sargāt un smacēt vienlaicīgi “,
stāsta Harjo.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit