Skip to content

Pēc aizvadītajā rudenī izdotā mini albuma ‘Rožu dārzs’, duets ‘Elpo’ atgriežas ar jaunu dziesmu IEELPO IZELPO

Singls IEELPO IZELPO ir mūsdienu elektroniskā disko skanējumā radīts ieraksts, kas tapis kā himna dueta ‘Elpo’ vēstījumam, ka ikviena darbība, kuras laikā notiek apzināta elpošana, palīdz cilvēkam justies labāk.

“Šī dziesma ir kā meditācija. Apziņa par to, ka vairums notikumu un cilvēku rīcības ir ārpus mūsu kontroles. Bet bieži vien to aizmirstot, mēs kļūstam bezspēcīgi un trauksmaini,” par dziesmu izsakās teksta autore Amanda. “Viens no risinājumiem trauksmei ir koncentrēties uz ieelpu uz izelpu un afirmācijām, ka viss būs labi.”

“Dziesmas tapšanas laikā bieži vien nācās piebremzēt, ieelpot un izelpot. Ar mūsdienu steidzīgo pasauli ir jāiemācās sadzīvot – fokusēties uz lietām kuras iespējams kontrolēt un lieki nestresot,” par dziesmu stāsta mūzikas producents Mārtiņš.

‘Elpo’ sastāvā ir Londonā dzīvojošā latviešu dziedātāja Amanda Bašmakova un mūzikas producents un dīdžejs Mārtiņš Makreckis (Makree). Duets aizvadītā gada izskaņā izdeva 4 dziesmu mini-albumu ‘Rožu dārzs’, kura vadošais singls 7. nedēļas atradās latvijas radiostaciju spēlētāko dziesmu topā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit