Skip to content

PIEREDZĒJUŠI MŪZIĶI APVIENOJAS GRUPĀ MOONTALK, AICINA UZ VIDEOKLIPA PREZENTĀCIJU UN KONCERTU.

Mūzikas grupa “Moontalk”, kurā apvienojušies četri pieredzējuši mūziķi Modris Skaistkalns, Reinis Briģis, Edgars Spura un Edgars Ansons-Tomsons, izdod savu pirmo EP un videoklipu dziesmai “I Hope I Blow Your Mind”, aicina uz prezentācijas pasākumu un koncertu. 

Moontalk ir mūzikas projekts, kuru nodibinājis Modris Skaistkalns (komponists, mūzikas producents un vokālists), pieaicinot ģitāristu Reini Briģi (Tā Tā Tā, Double Faced Eels), bundzinieku Edgaru Ansonu -Tomsonu (Nacionālās Operas perkusionists) un basistu Edgaru Spuru (Stonestreet). Grupas pirmā EP, kurš izdots vien 300 kopijās CD formātā, visu dziesmu mūzikas autors ir Modris Skaistkalns. Dziesmās klausītājs var saklausīt dažādu mūzikas novirzienu ietekmi,gan post brit-pop, gan electronic rock, indie un pop-rock.

Pasākuma ietvaros būs iespējams noskatīties arī grupas pirmā singla “I Hope I Blow Your Mind” videoklipu, kurš radīts, sadarbojoties ar Ivo Skanstiņš Videography, kā arī to noklausīties akustiskā izpildījumā.

Savukārt Moontalk pirmo dzīvo koncertu būs iespējams noskatīties jau 7.martā Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā Reiterna namā.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit