Skip to content

Pils paviljona koncertu 4. sezona ir klāt!

Pašā vasaras viducī ļaujies brīvdabas koncertiem skaistajā Siguldas pils kvartālā.

Jau šo sestdien,16. jūlijā sezonu atklās džezs un cabaret noskaņas ar dziedātāju Elzu Rozentāli un pianista Ginta Žilinska trio

Mūziķi uzburs 30to, 40to gadu Ameriku, izpildot tā laika kultūras simbolu – džeza karalienes Ellas Fidžeraldas un mūzikas leģendas Frenka Sinatras skaistākās melodijas.

Elzas Rozentāles tembrāli unikalā un spēcīgā balss īpašā ritma pulsācijā apvienos kaislību un brīvību mūzikā, tās ilustrācijās radot neatkārtojamu džeza un cabaret savienību.

Koncertā piedalās – Elza Rozentāle (balss), Gints Žilinskis (piano), Bruno Priekulis (kontrabass), Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” biļešu kasē vai elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/118429

Pils paviljonā jau 4. sezonu apmeklētāji var baudīt koncertus vasarīgā brīvdabas atmosfērā kuri norisinās skaistajā Siguldas pils dārzā, kur atvērta tipa telts arī lietainās dienās ļaus izbaudīt dejas un mūziku pozitīvā gaisotnē. Par atspirdzinošiem dzērieniem un uzkodām koncerta laikā rūpēsies  “Cafe Pils dārzs” un vakaru noskaņu iesildīs lieliski Latvijas DJ. Sigulda noteikti ir izcils galamērķis, lai piedzīvotu mūziku, satikšanos ar draugiem, ģimeni, lai izstaigātu skaistākās vietas, kalnus un lejas kā arī baudītu garšīgus ēdienus un dzērienus!

Pils paviljona 4. koncertsezonas programma: šo sestdien,16. jūlijā sezonu atklās džezs un cabaret noskaņas ar dziedātāju Elzu Rozentāli un pianista Ginta Žilinska trio, 23. jūlijā dejotgribētājus atmodinās grupa “Sub Scriptum”, 13. augustā uzstāsies enerģiskā dziedātāja Būū. Skaists būs 19. augusta vakars kopā ar ekscentriskajiem “The Coco’ nuts” , 27. augustā dziedāsim līdzi grupas “Laika suns” leģendārajām melodijām un 3. septembrī sezonu noslēgs ballīšu karaļi grupa “Citi zēni”

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” biļešu kasē vai elektroniski www.bilesuparadize.lv
Ieejas maksa – 5 eiro.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit