Skip to content

Pirmās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” dziesma “(My Heart Beats) Staccato”

Dziesma“(My Heart Beats) Staccato”, kuras autori ir Kaspars Ansons, Kristīne Prauliņa un Valters Sprūdžs, ir viena no pirmās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE 2017” rudens sesijas laikā radītajām dziesmām. Dziesma dzirdama lietuviešu dziedātājas Jurgas izpildījumā, ierakstu studijas producents Kaspars Ansons.

 Pati Jurga par dziesmu komentē šādi: “Ierakstīt cita mūzikas autora radītu dziesmu bija lieliska izdevība, jo īpaši tāpēc, ka tā ir tik lipīga. Es tā nebiju darījusi diezgan ilgu laiku, taču es gaidīju šāda veida izaicinājumu, un tas atnāca “Staccato” formā. Man ļoti patīk dziesmas piedziedājums – pat, ja kāds nezina, ko nozīmē staccato vai legato, dziesmu vēstījums ir viegli uztverams, jo atgādina to sajūtu, kas rodas, kad cilvēks iemīlas.”

Maijā Lietuvā pie klausītājiem nonāks šīs dziesmas versija lietuviešu valodā, kuras vārdu autore ir Jurga.

Pirmā “RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas sesija, kas notika pagājušā gada septembrī, guva lielu atsaucību gan no vietējiem, gan ārvalstu dalībniekiem un ekspertiem. Divu dienu laikā tika radītas 16 dziesmu demo versijas, ko vietējie un ārvalstu eksperti atzina par augsta līmeņa potenciāliem radio hītiem.  Starp trīsdesmit pirmās “RIGaLIVE” sesijas dalībniekiem bija arī Dons, Justs, Aminata, Kaspars Ansons, Kristīne Prauliņa, Arnis Račinskis, Jānis Aišpurs, Markus Riva, kā arī dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas un Skotijas.

11.aprīlī noslēdzās otrā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE”, kurā piedalījās 27 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Anglijas, nometnes  laikā tika radītas 16 jaunas dziesmas, no kurām dažas jau tuvākajā laikā tiks laistas klajā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit