Skip to content

Popgrupa “Podziņas” izdod deju mūzikas albumu!

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Podziņas” (vadītājas Skaidrīte Daugule un Anita Reinfelde) izdod īstu deju mūzikas albumu, kurā katra dziesma ir kādā pazīstamā un cauri gadiem un gadsimtiem populārā deju ritmā! Albumā “Rīgas kalnu lielā balle” ierakstītas dziesmas rumbas, ča-ča-ča, house, hip-hopa, rokenrola, bossa-nova, pasadobles, breika un pat valša ritmā! Un vēl vairāk! Katra no dziesmām apdzied kādu no Rīgas lielajiem un mazajiem kalniem. Visu dziesmu mūzikas (izņemot vienu) un visu dziesmu vārdu autors ir Guntars Račs.

1. Torņkalna breiks

2. Lapsu kalna house (Lidojošā tante)

3. Ziepniekkalna hip-hops

4. Āgenskalna fanks

5. Bolderājas kāpas kantrī

6. Bumbu kalna lēnā rumba

7. Bastejkalna rokenrols

8. Čiekurkalna ča-ča-ča

9. Dzegužkalna rumba

10. Grīziņkalna pasadoble

11. Katlakalna bossa nova

12. Sudrabkalniņa valsis

Guntars: “Albumam bija jāiznāk jau šajā pavasarī, kad bija ieplānots popgrupas koncertuzvedums, kurā dalību būtu ņēmuši arī deju kolektīva “Dzintariņš” dejotāji, taču pandēmijas izraisītie ierobežojumi, liedza to realizēt. Gaidījām līdz pēdējam brīdim, bet nolēmām albumu izdot vēl šogad, jo tas bija ilgi auklēts.”

Albumā iekļauti arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi, bet bukletā atradīsiet visu dziesmu vārdus. Dziesmas “Sudrabkalniņa valsis” mūzikas autors ir Gints Stankevičs, kurš ir arī albuma vokālo ierakstu producents. Pavadījumus veidojis producents Artūrs Palkevičs, bet vienu dziesmu arī Jānis Zvirgzdiņš (Džulians). Albuma vāka zīmējuma autore ir pazīstamā grāmatu ilustrāciju māksliniece Agija Stake, kura visus Rīgas pieminētos kalnus pamanījusies iezīmēt CD vāka noformējumā. Izdevuma dizainu veidoja māksliniece Kristīne Janmere.

Dziesmas iedziedāja: Anete Batņa, Paula Feifere, Sofija Slīzina, Elza Roze Stolere,  Emīlija

Bahilova, Agate Čivča, Laura Čerpinska, Katrīna Čudņiveca,  Elizabete Daugule, Estere Vambute. Tērpu dizainus un stilu veidojusi tērpu māksliniece Keita. Foto: Jānis Deinats

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit