Skip to content

Popgrupas “NANDO” meitenes pašas uzfilmē un samontē sev dziesmas video!

Meiteņu popgrupas “NANDO” albums “Mamma mani apēdīs” nāca klajā 2016.gadā un 2017.gada pavasarī saņēma “Zelta Mikrofons” balvu , kā labākais albums kategorijā “Bērnu mūzikas albums”. Visu albuma dziesmu mūzikas un vārdu autori ir Jānis Ķirsis un Guntars Račs.  

Līdz šim lielāko popularitāti no šī albuma ir iemantojusi dziesma “Fizikas skolotājs”, kuras ierakstā piedalās arī Edavārdi un kura videoklipa skatījums kanālā “YouTube” jau tuvojas 1.3 miljonam skatījumu!  Tam seko dziesmas “Saulesbrilles” panākumi ar teju 90 tūkstošiem skatījumu. Savukārt, šīs dziesmas ierakstā dalību ņem arī grupas “Olas” līderis Reiks. Un gandrīz 50 tūkstoši skatījumu ir trešajam albuma singlam “Bikini”.  Jaunais video tapis pašu spēkiem un kopīgi pavadot laiku.

NANDO: “Kādā saulainā pavasara dienā apciemojām skaisto Siguldu un mazliet paeksperimentējām savos telefonos, filmējot epizodes no mūsu jauki pavadītās dienas. Liels Paldies Līgai Šteinbergai, kura visu to safilmēto palīdzēja samontēt! Neesiet pārāk kritiski, ko tādu darām pirmo reizi!”

“NANDO” turpina aktīvi koncertēt un uzstājas daudzos un dažādos pasākumos visā Latvijā, un, protams, domā par jaunām dziesmām!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit