Skip to content

Poproka grupa “Nova” ir ierakstījusi dziesmu “Atmiņas”

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Māris Strads. Dziesmas ieraksts tapa ierakstu studijā “Raya Sound Art Studio” un tieši šī dziesmas ieraksta procesa laikā dziesma ieguva to īpašo skanējumu, kāds ir dzirdams ierakstā.

Dziesma “Atmiņas”  – par ko tā ir? Pirmajā brīdī šķiet, ka par rudeni. Tomēr patiesībā tā ir par ilgām, jaukām atmiņām, sen zaudēta mīļotā cilvēka meklējumiem, cerībām un beigās – par laimīgu atkalsatikšanos. Un, protams, par pašu galveno – mīlestību.

Grupa “Nova” ir poproka grupa, kura nodibināta 2019.gada augustā un izpilda dziesmas latviešu valodā. Grupa mūzicē šādā sastāvā: Andis Aizpurietis – bungas, Niklāvs Bērziņš – ģitāra,  Elīna Jaunsubrēna – bass, Kārlis Neiburgs – ģitāra un Māris Strads – balss.

Grupa jau līdz šim ir uzstājusies gan vairākos Rīgas klubos, gan arī dažādos kultūras un tautas namos ārpus Rīgas. Grupa ir ieguvusi arī festivālu pieredzi, 2022.gadā uzstājoties Ezīšfestā.

Poproja grupa “Nova” novēl visiem priecīgu klausīšanos un aicina visus uz saviem koncertiem, kuros tiks atskaņota arī šī dziesma!

Sīkāka informācija par poproka grupu “Nova” ir atrodama tās facebook lapā – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063676143215

Savukārt sīkāka informācija par ierakstu studiju “Raya Sound Art Studio” ir atrodama www.rayasoundartstudio.com

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit