Skip to content

Prāta Vētra izziņo jaunās dziesmas “FEELS” videoklipa pirmizrādi

21. aprīlī plkst. 16.oo “Prāta Vētra” tiešraidē vietnē pratavetrafeels.lv prezentēs jaunās dziesmas “Feels” videoklipu. Par godu šim notikumam īpaši izveidotajā platformā pratavetrafeels.lv Renārs, Māris, Jānis un Kaspars priecāsies satikt savus klausītājus, lai pastāstītu par dziesmas un videoklipa tapšanu, jaunumiem grupas dzīvē un atbildētu uz tiešraides laikā iesūtītajiem jautājumiem.

Kaspars Roga: “Mūsu jaunākais videoklips ir vairāk nekā gadu ilga darba un jaunā albuma pirmais vēstnesis. Ar lielu nepacietību gaidām brīdi, kad varēsim to nodot skatītāju vērtējumam. Dziesmas video ir animēts – pie  tā izveidošanas starptautiska animatoru komanda strādāja gandrīz 8 mēnešus. Arī paši esam stāsta varoņi – ceram, ka varēsiet mūs atpazīt!”

Par godu jaunās dziesmas iznākšanai ir tapusi arī pavisam svaiga un pavasarīga suvenīru kolekcija, kuras autors ir Krievijā atzītais dizaineris Kirils Karavajevs. Viņa stilu raksturo vieglums un asprātība apvienojumā ar modes pasaules aktualitātēm. Vietnē pratavetrafeels.lv suvenīrus būs iespēja iegādāties par īpašu iepazīšanās cenu.

“Prāta Vētras” nākamā lielā Latvijas koncerttūre varēs notikt ne ātrāk kā 2022. gadā, tāpēc, lai saīsinātu ilgo gaidīšanas laiku, grupas puiši nolēma, ka jauno albumu izdos līdz šim nebijušā veidā – videoformātā, īpaši izveidotā studijā nofilmējot pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas. Paredzēts, ka kompānija būs visai krāšņa – “Prāta Vētrai” uz skatuves pievienosies gan dejotāji, gan vairāki muzikāli viesi. Video albuma iznākšana plānota 2021. gada 21.oktobrī, bet biļetes iepriekšpārdošanā par īpašu cenu būs pieejamas jau no 21.aprīļa gan pratavetrafeels.lv, gan ekase.lv.

Jānis Jubalts un Māris Mihelsons: “Krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas video projekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, tērpi un tēli – un tam visam pa vidu mēs ar jaunu enerģiju, kuru esam krājuši gada garumā! Rezervējiet vakaru, lai pavadītu to kopā ar mums!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit