Skip to content

“PRĀTA VĒTRA” JELGAVĀ PULCĒ 23 000 FANU.

Vairāk nekā 23 000 skatītāju vakar Jelgavā apmeklēja pirmo no četriem grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” koncertiem. To vidū arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, baudot koncerta šovu visā tā garumā.

Koncerta tehniskā uzbūve Jelgavā sākās jau nedēļu pirms koncerta un tās realizēšanā iesaistīti vairāk nekā 300 cilvēki.  2,5 stundu garā performance, 23 m augstā skatuve, 420 m2 LED ekrānu, efektīvās gaismu spēles un vizualizācijas jau novērtētas kā visu laiku iespaidīgākais prātinieku šovs. 

Neizpalika arī pārsteigumi – koncertam pievienojās Dons, kurš duetā ar Renāru izpildīja savu hitu “Pēdējā vēstule”, un jaunais mākslinieks  Kashuks,  kurš veidojis “7 soļi svaiga gaisa” pirmā singla “Ziemu apēst” remiksa versiju. Bet par īpaši patīkamu pārsteigumu pašiem prātiniekiem parūpējās grupas menedžments, vakara izskaņā iepriecinot puišus ar iegūto Platīna diska statusu jaunajam albumam “7 soļi svaiga gaisa” (8000+ pārdotas kopijas).

Kā atzīst Renārs Kaupers: “Muzicēšana dzimtajā pilsētā vienmēr bijusi īpaši aizkustinoša un emocionāla. Milzīgs paldies no mums visiem tiem, kuri vakar bija ar mums Jelgavā, kā arī daudzajiem jo daudzajiem darba rūķiem, kuri parūpējās par to, lai vakars būtu tik iespaidīgs, cik tas bija!”

Jau nākamajā piektdienā, 31.jūlijā grupa dosies uz Ventspili, kur aizvadīs koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” otro koncertu. 

Koncerttūres iesildītāji – grupa “Carnival Youth”. Prāta Vētru atbalsta: Saldējums ”Mājas”, Pillar, Ergo, Neste Oil, DSV Transport,Volkswagen un Spice; Informē: Radio SWH, Latvijas Televīzija, Delfi, Diena un žurnāls OK!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit