Skip to content

Prāta Vētra prezentē dziesmas “FEELS” video

Šodien, 21. aprīlī plkst. 16.00, vispasaules pirmizrādi piedzīvoja “Prāta Vētras” jaunās dziesmas “Feels” videoklips. Neparastais video tapis sadarbībā ar animācijas studiju “HonkFu”. Vairāki desmiti animatoru dažādās pasaules valstīs 8 mēnešus strādāja pie šīs pasaules līmeņa multiplikācijas filmas japāņu mangas stilā, kur līdzās stāsta galvenajiem personāžiem supervaroņu lomās iejūtas arī “Prāta Vētras” puiši. 

Dziesmas ideja pieder zviedru mūziķim un producentam Magnusam Nilsonam, ar kuru “Prāta Vētra” sadarbojas jau vairākus gadus. Tā ir ļoti mūsdienīga, stilīga dziesma ar īpašu brīvības  un lidojuma sajūtu piedziedājumā  – kārtējais “Prāta Vētras” muzikālais eksperiments.

“Kādu dienu starp manas meitas Lea rotaļlietām ieraudzīju lellīti, kura sēž ratiņkrēslā. Pirmā reakcija bija: “Ak, Dievs, ar ko viņa spēlējas?!”, taču pēc mirkļa apjautu, cik aprobežoti es domāju. Un nokaunējos. “Feels” videoklipa galvenā varone ir meitene ratiņkrēslā, kurai bail no dzīves un cilvēkiem. Bail iziet uz ielas un tikai tāpēc, ka viņa nav tāda kā citi. Es aicinu atbrīvoties no aizspriedumiem un  pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visiem, kas tajā mīt.”

Klipa “Feels” prezentāciju video formātā varēs redzēt visā pasaulē  īpaši šim notikumam  izveidotā vietnē pratavetrafeels.lv. Tās laikā skatītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus grupai, kura atrodas īpaši iekārtotā studijā Rīgā, uzzināt dziesmas un videoklipa tapšanas stāstus no pašiem autoriem.

Vietnes pratavetrafeels.lv apmeklētāji arī turpmāk varēs noskaidrot, cik vērīgi skatījušies klipu, aizpildot testu, laimēt ekskluzīvas balvas, uzzināt, kurās valstīs visvairāk klausās “Prāta Vētru”, iegādāties grupas suvenīrus no jaunās kolekcijas, kā arī biļetes uz rudenī gaidāmā albuma video koncertu par īpašu iepriekšpārdošanas cenu.

Dziesmu “Feels” izdod “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija” un tā pieejama digitālajās platformās visā pasaulē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit