Skip to content

Producents mickeen izdod debijas albumu HYALITE

Elektroniskās mūzikas producents mickeen, īstajā vārdā Miks Pinzulis, izdod debijas albumu HYALITE. Albums sastāv no četrpadsmit kompozīcijām.

Albuma HYALITE (latviski Hialīts) nosaukums izvēlēts tādēļ, ka hialīts ir unikāls akmens. Skatoties no atšķirīgiem lenķiem un apgaismojumiem tas izskatās citādāk – tāpat kā mūsu emocijas. Tieši tādēļ albums sadalīts trīs nodaļās jeb emocijās. Šīs ir galvenās emocijas ar kurām albuma autors ir sastapies un vēlējies caur mūziku tās parādīt.

“Dziesmas taisot es jau biju izvēlējies mūziķus ar kuriem vēlējos sadarboties. Kad emocijas vai notikumi tika ielikti skaņdarbā es uzreiz aizsūtiju veikumu māksliniekam, īsti nepaskaidrojot ko un par ko biju domājis, to veidojot. Tādējādi dziesmās arī ir radies šis hialīta fenomens, ka aranžiju veidojot domāju par savām emocijām, bet vārdu mākslinieks par savām.  Dziesmās ir daudz paslēptu elementu un semplotas ikdienas skaņas, kas padara visu personīgāku. Centos arī vietām izkāpt no komforta zonas, nezaudējot savu skaņu.” stāsta mickeen

Albumā piedalās vairāki viesmākslinieki, kā reperi goča, Ods, E.V. , I MEAN LOVE un ZEĻĢIS, dziedātājas MADA un Emīlija, kā arī mūzikas producents Zen Paul. Albumu producēja, miksēja un masteroja pats mickeen, kā arī masterošanas darbos palīdzēja Zen Paul.

mickeen mūzikas producēšanu sāka pirms deviņiem gadiem, taču savus pirmos singlus izlaidis pirms sešiem. Iepriekš mickeen veiksmīgi producējis repera ZEĻĢA albumu “PARALĒLES”, kurš saņēma divas nominācijas Zelta Mikrofons 2023. Kā arī pirms gada izveidoja elektroniskās mūzikas kolektīvu RIIA kur darbojas ar domubiedriem.

Video veidoja 2NTY1 productions komanda, kamera 1 – Reinis Šiballo, kamera 2 – Mairis Bērzkalns.

Video pēcapstrāde un režija – Reinis Šiballo, Mairis Bērzkalns, Rihards Grīnfogels.

Filmēšanas laukuma izgaismošana un izkārtojums – Reinis Šiballo, Rihards Grīnfogels, Mairis Bērzkalns, Oksana Isajeva.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit