Skip to content

Projekts „himnas” nāk klajā ar pirmajiem ierakstiem.

Projekta „himnas” darbība un pastāvēšana izrietusi vēl nedaudz taustāmākā veidā, kur “tiksim” un “pārlieku” kļuvuši par „himnu” pirmajiem ierakstiem. Tie veidoti laika posmā starp 2016. gada marta un septembra mēnešiem un tagad tiek nodoti klausītāju vērtējumam.

Projekts “himnas” ir ļoti noslēpumains. “himnām” nav nedz grupas profila sociālajā portālā Facebook, nedz garo aprakstu. Ir zināms, ka “himnu” sastāvā apvienojušies Toms Taukulis, Rihards Gailīts un Anneļi Arro. Grupas dalībnieki skaidro, ka vēlās, lai viņu vietā runā mūzika, un lai katram klausītājam veidotos sava unikālā pieredze un interpretācija par redzēto un dzirdēto.

Projekta dalībnieki ir nolēmuši,ka pirmās publicētās dziesmas paliks ārpus topošā debijas albuma, jo ir klausāmas pavisam atsevišķi. Kā skaidro “himnu” līderis Toms Taukulis, “ tām ļauts ieraksta formā pirmkārtīgi īstenot un atrādīt dažus no mēģinājumiem skaidroties ar grūto.”

Pilna garuma albumu “himnas” plāno izdot 2017. gada martā. Līdz tam ir paredzēts arī viens koncerts paplašinātākā sastāvā, kurš tiks izziņots nākošā gada sākumā.

“himnas” ir vienmēr mainīga muzikāla pieredze, pakārtota konkrētam brīdim laikā un telpā. Katra no pieredzēm liek meklēt jaunu veidu, kā radīt (un rādīt) to, kas sakrājies un citādi neizsakāms vai neatdzejojams.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit