Skip to content

PRUSAX izdod minialbumu “Nemīz, būs OK!”

Pašmāju reperis PRUSAX izdevis uzmundrinošu un dinamisku minialbumu “Nemīz, būs OK!”. Albums iznācis Universal Music izdevniecības paspārnē un ir radošs turpinājums repera muzikālajā attīstībā Latvijas hip hopa mūzikas lauciņā.

“Minialbums “Nemīz, būs OK!” ir aizvadīto trīs gadu spilgtu atmiņu atspoguļojums, kas izdzīvots vienas dienas ietvaros. Diena, kas sākas bezbailīgi un ar pilnu atdevi, tad pāraug problēmās, bailēs un šaubās, bet tomēr dienas nobeigumā atceroties, ka viss būs, jā, jūs uzminējāt – OK!”, stāsta PRUSAX.

“Nemīz, būs OK!” tapšanā piedalījušies producenti NiklavZ, Sol Filshie, KruminshBeats, par skaņas apstrādi parūpējušies rolands če un DJ Rudd.

“Sadarbība ar Universal Music nāca negaidīti un pagājušā gada notikumu kontekstā noteikti bija kā “gaisma tuneļa galā”. Strādāt ar komandu un industrijas profesionāļiem ir neaprakstāmi forša un pagodinoša iespēja, kas palīdz man augt ne vien kā mūziķim, bet arī cilvēkam kopumā. Šis ir tikai sākums un es domāju, ka mēs kopā izdarīsim patiesi lielas un iespaidīgas lietas”, pārdomās par sadarbību ar Universal Music dalās PRUSAX .

Savas muzikālās gaitas Prusax aizsāka 2017. gadā ar debijas singlu “Xvizits”, bet plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams kā viens no apvienības “New Wavy” dalībniekiem, iekarojot klausītāju sirdis ar tādiem hitiem kā “Sporta stundas”, “Pirmais līgā” un “Repa Spēles Terorists”. Mūzikas kritiķu augsti vērtētais debijas albums “A+” 2020. gadā tika nominēts Mūzikas gada balvas “Zelta mikrofona”  kategorijās “Gada Hip-Hop albums” un “Gada debija”. Šobrīd PRUSAX ir viens no aktuālākajiem latviešu hip hopa jaunās skolas izpildītājiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit