Skip to content

Queer On Acid izdevuši trešo relīzi 2021. gadā — «Short Cut» EP leiblā Kneaded Pains

No 3. decembra muzikālajās platformās ir pieejams jauns trīs skaņdarbu ieraksts, ko piedāvā Rīgas projekts Queer On Acid “Short Cut”. Ieraksts izdots britu tehno-dueta Dense & Pika leiblā — Kneaded Pains.

Šī ir jau trešā Queer On Acid relīze 2021. gadā: vasarā Makss Lomovs un Bogdans Tarans ar vārdiem Queer On Acid x Taran & Lomov ierakstīja četrus skaņu celiņus amerikāņu Ovum Recordings, bet rudens vidū otro reizi izdeva skaņdarbu pie Shadow Child un Kry Wolf leibla Takeout.

Trīs jaunās kompozīcijas “Bob”, “Not The Time” un “C Ex” ir ierakstītas apvienojot tehno un hauss, un to noskaņojums atbalsojas šo divu žanru vecajā skolā. 909 bīts, Čikāgas ritms, pacilāti pādi un pievilcīga vokālā cilpa Queer On Acid skaņdarbos ir iepatikušies daudziem elektroniskā mūzikas scēnas flagmaņiem un klasiķiem, piemēram, Maya Jane Coles (kura relīzes kompozīciju atskaņoja savā radio šovā Residency, BBC Radio 1), Nina Kraviz, Anja Schneider, Rolando, Laurent Garnier, Shadow Child, Ken Ishii, Karotte un citiem.

Relīzi noklausīties un iegādāties iespējams Beatport, Bandcamp, Spotify, Apple Music, YouTube, iTunes un citās muzikālajās platformās: https://fanlink.to/short_cut_ep.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit